Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, şiddetli bel ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Bel fıtığı teşhisi konulan Kekilli, “En az 20 günlük bir tedavi sürecim olacak” dedi.
murat kekilli  Murat Kekilli, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Yazılı bir açıklama yapan Murat Kekilli, “Bu hayatta sağlıktan daha önemli bir şeyin olmadığını anladım. İnsanın başına gelmeyince hastanelerin, doktorların, hemşirelerin, kısaca bütün sağlık personellerinin kıymetini anlamıyorsunuz. Bel ve mide fıtığı dolayısıyla çektiğim sancılar, hayatın bütün güzelliklerini, çalışmalarını ve günlük bütün kaygıları unutturdu. Hareket özgürlüğüm kısıtlandı. İnsan bu durumda sağlığına kavuşmak için özgürlüğünden bile vazgeçebiliyor. Yoğun kar yağışı sebebiyle hastaneye gelmekte bile güçlük çektim. Haseki’nin ilgili bütün personelleri her an yanımdaydı. En az 20 günlük bir tedavi sürecim olacak. Bir müddet hareket yasağı getirildiğinden birçok şeyden mahrum kalacağım. Allah, düşmanımın bile başına vermesin. Ağrıyla yaşamak çok zor. Allah bütün hastalara acil şifa versin. Herkese teşekkür ediyorum.”
Kekilli’ye bel fıtığı teşhisi koyduklarını ifade eden Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Op. Dr. Osman Ersagun Batçık, ünlü sanatçının genel sağlık durumunun iyi olduğunu, ancak bir süre gözetim altında bulundurularak tedavi edileceğini söyledi. Kekilli’ye önce ilaç ve daha sonra egzersiz tedavisi uygulayacaklarını belirten Batçık, hastanın ilk geldiği andan itibaren daha iyi olduğunu kaydetti.
Sanatçının sevenleri ve yakınları ise, haberi alır almaz sosyal medyadan ünlü rockçıya “geçmiş olsun” mesajları yolladı.

 

– MURAT KEKİLLİ HASTANEYE KALDIRILDI
– ÜNLÜ ŞARKICI MURAT KEKİLLİ, ŞİDDETLİ BEL AĞRISI ŞİKAYETİYLE HASTANEYE KALDIRILDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir