Bilgi-İşlem

Kırşehir Medya, Kırşehir ve ilçelerinden güncel haberlerin yanı sıra Türkiye ve Dünya gündeminde öne çıkan haberlerin de yer aldığı bir haber portalıdır.

Kırşehir Medya, sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Sitemize ulaşım adresi www.kirsehirmedya.com‘dur. Bu adres dışındaki internet adresleriyle ilgisi ve bağlantısı yoktur.

Sitemiz editörleri tarafından yönetilen Sosyal Medya adreslerimiz Ana Sayfada gösterilmiştir. Bunların dışındaki Sosyal Medya adresleriyle de ilgi ve bağımız bulunmamaktadır.

Sitede yayınlanan makale (köşe yazıları) ve yorumlardan (üyelerin ve ziyaretçilerin yazmış olduğu) yazarları sorumludur. Köşe yazısı yazan yazarların yazıları, düşünceleri ve mesajları yönetimimizin düşünce ve mesajlarını yansıtmaz ve bağlamaz. Portalımız sadece sorumlu ve özgür yayın imkanı sunmaktadır. Ayrıca küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır. Yayınlanan yazı ve yorumlar gerekli görüldüğü takdirde sahibinin fikri alınmaksızın kaldırılabilir.

Yasal Bildirimler İçin
kirsehirmedya.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konusu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ve meslek birlikleri, mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenerek gerekli işlemler yapılacaktır.

Kırşehir Medya ekibi tüm fikir ve eleştirilere açıktır. Fikir ve eleştiri beyanlarınızı iletişim adreslerimizden bizlere iletebilirsiniz.

Sitede yayınlanan reklam ve sponsor bağlantılarından ve içeriklerinden reklam verenler sorumludur. Kırşehir Medya reklam ve sponsorların bağlantıları dışında harici bir bağlantı adresi vermez. Verilen adreslerin sitemiz dışına çıkışından sonra doğacak sorumluluklar kullanıcılara aittir. Kırşehir Medya her türlü reklam yayınını yayınlamayı taahhüt etmez.

Sitemizden izinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Abonesi olduğumuz haber ajanslarının içeriklerini sitemizden alıntılamanız yasal sorumluluk doğurmaktadır. Özel Haberlerimizi kaynak gösterirken mutlaka site adresimiz bağlantı adresiyle birlikte verilerek açıkça yazılmalıdır.

Sitemiz kayıtlı kullanıcılarının gizlilik hakları korunmaktadır. Kullanıcıların bilgileri kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Yasal olmayan yollarla gasp edilen haklardan hiçbir şekilde yönetimimiz, adresimiz,  editörlerimiz ve imtiyaz sahibimiz sorumlu tutulamaz. Adli makamların talebi doğrultusunda istenilen kullanıcı bilgileri (k. adı, e-posta adresi ve ip adresi) taraflara bilgi verilerek iletilir. Kullanıcı bilgilerinizi doğru girdiğinizden (özellikle e-posta adresinizi) emin olunuz. Aksi takdirde bildirimlerimiz size ulaşamaz. Bundan doğacak sorumluluk kullanıcıya aittir.

KIRŞEHİR MEDYA, dürüst, doğru, gerçek ve tarafsız haberciliği ilke edinmiştir. Hiçbir kişi, grup, parti ve kurumun sempatizanı, taraftarı ve savunucusu değildir.

KIRŞEHİR MEDYA, KIRŞEHİR’İN GERÇEK HABER PORTALIDIR.

*** Yukarıdaki hüküm ve şartlar güncellenebilir özelliktedir ve bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Değişebilir hükümler için bu bölümü sürekli takip edebilirsiniz. Kullanım şartları ve gizlilik konuları için bu bölümde bulamadığınız soru(n)larınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sinan AYDEMİR

Kırşehir Medya Haber İnternet Yayın Grubu adına

İmtiyaz Sahibi