Ünlü komedyen Hayrettin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüzlerce öğrenciye aynı anda ‘Harlem Shake’ dansı yaptırdı. İlginç dansı izleyenler gülmekten kendilerini alamadı.
Bir televizyon kanalında hazırladığı ilginç skeçler ile gençlerin beğenisini toplayan komedyen Hayrettin, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde öğrenciler ile bir araya geldi. İlk olarak öğrencilerin sorularını alan Hayrettin verdiği cevaplar ile salonu güldürdü.

harlem-shake HAKKI BULUT’UN HAYRETTİN KORKUSU
Hayrettin’i izlemeye gelenler arasında arabesk müziğinin güçlü sesi Hakkı Bulut’da yer aldı. Hayrettin’in daveti üzerine geldiğini ifade eden Bulut, “Böyle kültürlü bir toplumun arasında yer almak güzel bir şey. Hayrettin inşallan bize 1 Nisan şakası yapmaz” dedi. Harlem Shake dansının hatırlatılması üzerine Hakkın Bulut, “Ben oynamam. Ben şarkı okurum” cevabını verdi. Harlem Shake dansının yapılacağı esnada ise Hakkı Bulut, salonun arka tarafına gitti.

HARLEM SHAKE FIRTINASI
Gösterisinin ortasında Hayrettin, öğrenciler ile Harlem Shake dansı yaptı. İlk önce kendisi oynayan Hayrettin’e daha sonra öğrenciler eşlik etti. Öğrencilerin hazırlıklı gelmesi ise dikkat çekti. Yüzlerce öğrencinin aynı anda Harlem Shake dansını yapması ilginç görüntüler oluşturdu. Bazı öğrenciler hızını alamayarak sahneye çıktı. İlginç dansı izleyenler gülmekten kendilerini alamadı.
– (ÖZEL HABER) BÖYLE ‘HARLEM SHAKE’ DANSI GÖRÜLMEDİ
– İSTANBUL’DA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NDE BİR ARAYA GELEN YÜZLERCE ÖĞRENCİ KOMEDYEN HAYRETTİN’İN ÖNDERLİĞİNDE ‘HARLEM SHAKE’ DANSI YAPTI
– ÖĞRENCİLER İLE DANS EDEN HAYRETTİN İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir