Hitman oyunu artık bir fenomendir ve süper bir oyundur. Oyuncuların ve oyun merkalılarının mutlaka oynaması gereken bir oyundur. Bilgisayar dışında birçok farklı platform üzerinde de yer almaktadır. Filmi de çekildi geçenlerde. Bir oyun için başka daha ne yapılabilir ki…

Kolay, Normal, Zor, Uzman, Mükemmeliyetçi başlıkları altında 5 adet zorluk derecesi var. Oyunda düşmanları duvarların arkasından görme, araya karışma gibi kabiliyetleri kullanabilmeniz için Ajan 47’nin “İÇGÜDÜ”sünü kullanmak ve iyi oyun deneyimi gerekiyor. Ajan 47’nin içgüdüsünü kullandığınızda “İÇGÜDÜ”nüz azalır ve içgüdünüz normal olarak bitince araya karışma, nokta atışı gibi bazı önemli özelliklerinizi kullanamazsınız. Mükemmeliyetçi zorluğunda “Baş Üstü Göstergeler”(HUD) yoktur ve içgüdü sadece nokta atışı ve araya karışma için kullanılabilir, ayrıca düşmanları da duvarların arkasından göstermez.
Oyun, bir puanlandırma sistemine de sahiptir. Bu puanlandırma sistemine göre, saklılıkla ilgili şeyler, delil kaldırma ve görev bitirme durumları puan artırır, zorluk düzeyi ve bitirilen mücadeleler bir puan bonusu oluşturur, fark edilme, hedef olmayan kişileri öldürme gibi şeyler ise size puan kaybettirir.

İyi oyunlar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir