Kırşehir İzmir’de 4 Gün Boyunca Tanıtıldı

6. İzmir Travel Turkey Turizm Fuarı sona ererken, Kırşehir tanıtım standları da 4 gün boyunca fuarda etkin ve başarılı bir tanıtım gerçekleştirdi.
  Travel Turkey Fuarı, 20 ülkeden yerli ve yabancı turizm profesyonellerini İzmir’de bir araya getirdi.
Kırşehir fuarda, Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesinin ortaklaşa açtığı tanıtım standı ile tanıtıldı. Oldukça yoğun ilgi gören Kırşehir Tanıtım Standında Kırşehir’in kültürel değerleri, termal kaynakları ve turistik yerlerinin tanıtımı yapıldı. Gelen ziyaretçilere Kaman cevizi, kuru üzüm ve koftur ikram edildi.  Ayrıca Ustalar Müzik ve Oyun Topluluğuna bağlı sanatçılarda halk müziğimizden örnekler sundu.
20’ye yakın ülkeden ve 60’dan fazla ilden 700’ü aşkın firmanın katıldığı fuarın bu yılki partner ili ise Kastamonu. Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yaptı.
Güney Kore, Endonezya, Maldivler, Makedonya, Özbekistan, Pakistan, Sri Lanka, Sırbistan ve Ummanın bu yıl ilk kez katıldığı fuara, otel ve seyahat acentelerinin yanı sıra kalkınma ajansları, belediyeler, otel ekipmanları tedarikçileri, araba kiralama ve hava yolu şirketleri, deniz ve kültür turizmi, kongre, inanç, sağlık, eğitim, yatçılık, golf, kış sporları, gastronomi gibi çeşitli kurum ve kuruluşlar, Valilik ve İl Kültür Turizm Müdürlükleri de katıldı.
İZMİR TRAVEL TURKEY TURİZM FUARI SONA ERDİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir