Kırşehir Ak Parti Heyeti Yeni İl Özel İdaresi Binasını Gezdi

AK Parti Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya’dan oluşan AK Parti Kırşehir heyeti, inşaatı tamamlanan İl Özel İdaresi’nin yeni binasını gezdi.
İl Genel Meclis Başkanı Şuayip Soysal’ı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan’ı makamında ziyaret eden heyete yetkiler tarafından 2012 yılı İl Özel İdaresi çalışmaları hakkında bilgi verildi.
Ziyarette İl Genel Meclisi Eski Başkanı Erdal Gürsoy, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Taş ve birim müdürleri hazır bulundular. Ziyarette konuşan Milletvekili Muzaffer Aslan; “İl genelindeki bütün kamu binalarını sırası geldikçe yeniliyoruz. Bugüne kadar Adliye Sarayı, Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurt binalarını, Sosyal Hizmetler Kurumunun bazı binalarını yeniledik. Bunların yanı sıra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin inşaatı da yakın bir zamanda inşallah bitirilecek ve ayrıca eğitim, sağlık, kültür, gençlik ve spor alanlarında da yeni binalar yapılmakta ve bu binalarda değerli Kırşehirlilerin hizmetine sunulacaktır. İl Özel İdaresi’nin yeni binası da Kırşehir’in prestij binalarından bir tanesi olmuştur. Bu bağlamda İl Özel İdaresi’nin yeni binasının bütün Kırşehir’e hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Ziyarette ayrıca 2013 yılı bütçe çalışmaları ve yatırım programı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir