Genel güvenliğe ilişkin yürütülecek hizmetlere toplumun katılımını sağlamak amacı ile ‘Kent Güvenlik Danışma Kurulu’ toplantısı yapıldı.
kent-guvenlik  Toplum Destekli Polislik Kent Güvenlik Danışma Kurulu toplantısı Kırşehir Vali Yardımcısı Serdar Polat başkanlığında Kırşehir Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya Kırşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Yaşar Sulu, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yrd. Prof.Dr. Güray Erener, İl Emniyet Müdür Yrd. Yakup Güven, İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Mustafa Çelik, Emniyet Şube Müdürleri ile İl Sağlık, Ail ve Sosyal Politikalar, Gençlik-Spor, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Kızılay Kırşehir Şubesi, Mahalle Muhtarları temsilcilerinin yanı sıra gönüllü vatandaş Fahrettin Suel katıldı.
Toplantıda 4.Sınıf Emniyet Müdürü Erdal Özbek tarafından Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında bir sunum yaptı. Yapılan sunumun ardından 20 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilen kurul toplantısında alınan kararlar değerlendirilerek, gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik olarak ilgili kurum temsilcilerinin görüş ve proje önerileri dinlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir