Kırşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Aile Yaşam merkezi yaz kursları yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Okulların kapanması ile birlikte hem gençler hem de yetişkinlere yönelik kurslar başladı. Temmuz ayında  başlayan kurslar Ağustos sonunda bitecek.
aile-yasam-kursu  Aile yaşam merkezinde verilen kurslar gitar, bağlama, ney, piyano, keman, tekvando, modern dans, halk oyunları, yağlı boya resim, beceri geliştirme, Kuran-ı Kerim, kitap klubü, hızlı okuma, cilt bakımı, step-areobik-fitness ile 50 yaş üstü için spordan oluşuyor. Kurslara 5 yaşın üstünde olan herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.
Aile Yaşam Merkezimiz faaliyete başladığı günden bu yana çeşitli kurslar düzenleyerek halkımızın birçok alanda ihtiyacını karşılamaya devam ettiğini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Aile Yaşam Merkezimizde İngilizce, ev ekonomisi, bilgisayar kullanımı ve programlama, fotoğrafçılık, engelliler için el becerisi, step- aerobik, plates, fitness, bağlama, gitar, piyano, ney, keman ve şan eğtimi, iğne oyası, tel kırma, nikâh şekeri süslemeciliği, firkete oyası, Maraş işi, tezhip, yağlı boya resim, çocuklar için beceri geliştirme eğitimi, halı dokuma gibi kurslarımız yıl içinde devam etti. Yaz döneminde ise açtığımız kurslarla çocuklarımız ve yetişkinlerimizin hem yaz dönemlerini iyi değerlendirmeleri hem de beceri geliştirmelerini amaçlıyoruz. Aile Yaşam Merkezimize gelen talepler ve kurslara ilgi de çok yoğun. Velilerimize çocuklarını bu kurslara yönelttiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.
[color-box]

– AİLE YAŞAM MERKEZİ KURSLARINA YOĞUN İLGİ GÖSTERİLİYOR
– İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR[/color-box]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir