Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş. (MEPAŞ) hizmet verdiği 6 şehirde indirimli elektrik satışına başladı.
mepas  MEPAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir’de indirimli elektrik satışına başlandığını açıkladı. Düzenlediği basın toplantısında konuşan MEPAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, Elektrik Piyasası Kanunu gereği yapılan bölünme nedeniyle daha önceden Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin yürüttüğü perakende satış işlerini artık MEPAŞ’ın yürütmeye başladığını söyledi. 6 şehirde 1,7 milyon aboneye elektrik satışı yaptıklarını belirten Uçmazbaş, elektriğin indirimli nasıl kullanılacağını da anlattı.
Uçmazbaş, “Müşterilerimize mevcut tarifelerinden daha avantajlı tarifelerle elektrik satışı yapabiliyoruz. Ticarethane, kamu ve mesken tarifesinden elektrik kullanan ve elektrik fatura tutarı aylık ortalama 150 TL üzeri olan tüm müşterilerimiz elektriği daha ucuza kullanabilecek. Örneğin 150 TL üzerinde yapılacak indirimle her faturada 5 TL tasarruf sağlanabilecek, bu da 24 ayda bir faturanızı MEPAŞ ödeyecek anlamına geliyor. Bu müşterilerimiz elektriğini bizden alarak kazanç sağlayabilecek. Elektriği indirimli kullanmak için herhangi bir altyapı değişikliğine de gerek yok. Bu imkandan yararlanmak isteyen müşterilerimiz 444 8 186 numaralı çağrı merkezimizi araması ya da internet sitemizden başvuru formunu doldurması yeterli olacak. Bu basit başvurunun ardından yetkili satış temsilcimiz kapınıza kadar gelecek ve işlemlerinizi tamamlayacak” dedi.
– İNDİRİMLİ ELEKTRİK SATIŞI BAŞLADI
– MEPAŞ HİZMET VERDİĞİ KONYA, KARAMAN, AKSARAY, NİĞDE, NEVŞEHİR VE KIRŞEHİR’DE ELEKTRİK FATURA TUTARI AYLIK 150 TL ÜZERİ OLANLARA İNDİRİMLİ ELEKTRİK SATIŞINA BAŞLADI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir