AHİKA Yönetim Kurulu Nevşehir’de Bir Araya Gelecek

Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, 22 Kasım 2012 Perşembe günü saat 15:00’de Nevşehir Valiliği Toplantı Salonu’nda yapılacak.
Yönetim Kurulu toplantı öncesinde ve sonrasında Nevşehir’de bir takım temaslarda  bulunacak.

Saat 12.30’da Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret edecek olan Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri, ardından saat 14.00’de Damat İbrahim Paşa Külliyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirecekler. Külliye’deki incelemelerin ardından Yönetim Kurulu Aylık Olağan Toplantısı için Nevşehir Valiliği Toplantı Salonu’na geçilecek.
Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Valisi Ali Kolat Başkanlığındaki toplantı Aksaray, Niğde, Kırıkkale, Nevşehir ve Kırşehir illeri Valilerinin yanı sıra Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları’nın katılımıyla gerçekleştirilecek.
Bir önceki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlarla ilgi çalışmaların değerlendirilmesiyle başlayacak olan toplantı, mali destek programının görüşülmesiyle devam edecek. Toplantı, teknik destek programı ve güdümlü proje desteği hakkında bilgi sunumlarının ardından gelecek bir ay için yapılacak çalışmaların planlaması ile sona erecek.
Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri toplantının ardından Ahiler Kalkınma Ajansı’nın 2010 ve 2011 Mali Destek Programları’ndan yararlanmaya hak kazanmış bazı projelerin uygulama sürecini yerinde incelemek üzere proje ziyaretleri gerçekleştirecek.
Proje ziyaretlerinin ardından, Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu’nun Nevşehir programı sona erecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir