Vaser Liposuction

Zamanın kısıtlı olması sebebi ile günümüzde pek çok işlemin hızlı bir biçimde yapılması insanlar için oldukça önemli bir konudur. Bu neden ile liposuction yönteminin de bir nevi daha hızlı bir biçimde tamamlanabilmesi için vaser liposuction yöntemi uygulanmaktadır.

 

Minimal Cerrahi Başarılı Sonuç

 

Klasik bir biçim de uygulanan liposuction yöntemi hastanın uzun bir süre sosyal hayatı da dahil pek çok alandan uzak kalmasına sebep olmaktaydı. Gelişen teknoloji sayesinde buna bir çözüm yolu bulunarak Vera liposuction uygulaması kullanılmaya başlamıştır.

Bu yöntemde ses dalgaları kullanıldığı için cilt altındaki kasa ve ciltteki yumuşak dokuya zarar verilmemektedir. Yani vera liposuction sadece yağa nüfuz ederek yağın parçalanmasını sağlıyor. Klasik liposuction uygulamasına göre oldukça işlevsel ve avantajlı olan bu yöntemin uygulanmasında oldukça tecrübeli bir doktor ile çalışmakta yarar bulunur. Vera liposuction uygulamasından yararlanmak için tecrübeli bir uzman arayanlar https://www.gokhanhaytoglu.com/vaser-liposuction.html bağlantıyı dikkatli bir biçimde incelemelidir.

 

Ameliyat Sonrası Hızlı İyileşme

 

Vera liposuction klasik yönteme nazaran daha az kanama söz konusu olmaktadır. Ayrıca morluklar da en aza indirgendiği için uygulama sonrasında hastaların iyileşme süreci klasik liposuction yöntemine göre daha hızlı tamamlanacaktır.

Uygulamanın yapılacağı bölgede bulunan yağ miktarına göre vera liposuction işlemi yaklaşık olarak 2 ya da 3 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bu uygulama hastalara gerek uygulama esnasında gerekse de uygulama sonrasındaki süreçte zaman konusunda oldukça avantaj sağlıyor.

 

Hastaların ameliyat sonrasında korse giymeleri gerekir. Korseyi kullanma süresi klasik liposuction yönteminde 3 ay kadar sürerken Vera liposuction yönteminde ise en fazla 4 haftadır.

 

Hatlarının ve kıvrımlarının daha çok ortaya çıkması için pek çok kişi tarafından uygulanan yöntem hakkında https://www.gokhanhaytoglu.com/vaser-liposuction.html bağlantı kullanılarak gerekli bilgileri edinmek mümkündür. Bu uygulamada başarılı sonuç almak için tecrübeli ve işini iyi bilen uzmanlar ile çalışmak gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.