Türkiye İçin Futbolun Kalbi Digitürk Lig TV Ekranında Atıyor

Digitürk’ün futbol tutkunları için hazırlamış olduğu LigTv kampanyaları, maç izlemenin o kadar da pahalı ve zahmetli olmadığını kanıtlıyor. 

Türk futbolseverleri için her hafta Lig TV ekranlarında canlı yayınlar ile heyecanlı anlar yaşanıyor. Digitürk ile Türk futbolseverleri Süper Lig maçlarını canlı olarak izleme olanağına kavuşuyor. Taraftarı olduğu takımların maçlarını izleme amacında olanlar stadyuma gitme olanakları olmasa dahi Lig TV onlar için haftanın maç heyecanını evlerine getiriyor. Digitürk ile farklı ve kaliteli TV izleme olanağına kavuşan üyeler, kendilerine sunulan Lig TV kanalları ile de Türkiye Spor Toto Süper Lig maçlarını izleme olanağı elde ediyor. Üstelik sunulan Lig TV kampanyaları sayesinde fiyat ve hediye TV kanalları avantajları da bulunuyor.

Digitürk’ün futbol tutkunları için hazırlamış olduğu Lig TV Kampanyaları, maç izlemenin o kadar da pahalı ve zahmetli olmadığını kanıtlıyor.  Takımınızın maçına şahitlik etmek için bu kampanyalar sayesinde dışarı çıkıp kalabalık mekanlara gitmeden evinizin rahatlığında ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu kampanya seçenekleri arasında Digitürk 3 Büyüklerin Taraftarına Özel Paket, Sezon Açılışı’na Özel Lig TV, Digitürk Lig Tv Şampiyonlar Paketi, Lig TV de Bol Gollü Sezon gibi seçenekler yer buluyor. 18 takımlı lig maçlarının tamamını aylık 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla izleyebileceğiniz gibi Şampiyonlar Paketi, Taraftar Paketi, 3 Büyükler Paketi gibi seçeneklerle izleyeceğiniz maç sayısını istediğiniz takımlara düşürüp daha uygun fiyat avantajlarını da yakalayabilirsiniz. Lig TV kanalı ile Digitürk, hem Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gibi büyük takımların taraftarını, hem de Anadolu takımlarının taraftarını her hafta maç saatinde ekran başına bağlıyor. Bu kadar uygun fiyatlarla evde maç keyfini yaşamak isteyenler de dışarıda, kalabalık ortamlarda rahatsızlık duyarak maç izleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Evinizin konforunu Digitürk üyeleri artık maç günleri maç programına göre ayarlıyor. Heyecanlı anlar dostlar ile TV başında takımları destekleyerek yaşanıyor. Hafta sonları artık TV başında stadyum havasını evinize taşıyacak canlı yayınlar sizi bekleyecek. Maç önünde daha kadroların açıklanması ile maç heyecanı sizi içerisine Lig TV yayınları ile içine çekecek. Usta yorumcuların maç öncesi analizleri, değerlendirmeleri, canlı yayında farklı açılardan çekilen görüntüler, maç sonu röportajları oldukça beğeninizi kazanacaktır. Maç sonrasında da Türkiye’nin en köklü spor programı olan Stadyum ile maçın değerlendirilmesi, tartışmalı pozisyonların tekrarı, hakem kararları yine Lig TV ekranında karşınızda olacak. Hafta sonunuz Lig TV ile futbol dolu olarak yaşanacaktır.

TV izleyicisi için en iyi sinema filmlerini, dünyanın takip ettiği seri dizileri ekranlara taşıyan Digitürk, oldukça fazla üye sayısını da Türkiye Spor Toto Süper Lig maçlarını canlı yayınlayarak elde ediyor. Yıllardır bu yayınları futbol tutkunlarına aktaran Digitürk, başarısını profesyonel ekibinin özenli çalışmasına da borçludur. Teknolojinin son olanakları kullanarak maç görüntüleri izleyici karşısına HD görüntü kalitesi ile ve usta yorumcuların değerlendirmeleri ile getiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.