Tamtur Yüzük Alacaklar Dikkat!

Kadınlar için son derece cezp edici bir görsele sahip olan tamtur yüzükler, tabi ki pırlanta detayı ile taçlandırılırsa çok daha keyifli bir hal almaktadır. Bugün özel günlerde en ideal hediyelerden biri olmakla birlikte aynı zamanda isteğe bağlı olarak alyans görevini de gördüğü için her kadının böylesine şık bir parça ile karşılaşması mutluluk verici olacaktır. Dolayısıyla yaklaşan kadınlar günü için yaptığımız analizler sonucunda Arya Pırlanta koleksiyonunun bir hayli göz kamaştırıcı olduğunu fark ettik.
0,41 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük

0,50 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük

0,53 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük

0,57 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük

0,60 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük
Tasarımlarında kullanmış olduğu naif çizgisi sayesinde her biri ürününde etkileyici bir görsellik oluşturmayı başarmış. Modele göre taş büyüklüğünü ideal şekilde kullanması ve özellikle çerçevesinin göz kamaştırıcı olması, ürünlerinde talebine artırmaktadır. Rakipleriyle kıyaslama yapılırsa hem model hem de fiyat açısından Arya pırlanta, Kadınlar Günü Hediyeleri için oldukça cömert davranmış diyebiliriz. Son derece makul rakam aralığı göze alınırsa, her bütçe sahibi eş, sevgili ve annelerine hoş bir hediye seçiminde bulunabilir.
0,81 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük

1 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük

1,49 Karat Baget Tamtur Pırlanta Yüzük

1,33 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük

2,20 Karat Tamtur Pırlanta Yüzük
Pırlanta taşların inci gibi sıralanmış hallerini https://www.aryapirlanta.com adresinde Arya Pırlanta farkı ile görebilir ve aynı zamanda simetrik şekilde tasarlanan modellerini de değerlendirebileceğinizi belirtmek isteriz. Bugünlerde yapmış olduğu ciddi avantaj içeren kampanyalarını da kaçırmadan ürünlerini incelemenizi ve Pırlanta yüzük koleksiyonunuza bir yenisini eklemenizi tavsiye ederiz. Kadınlara armağan edilen bu özel günde basit bir hediye ile sevdiklerinizin karşısına çıkmak yerine zarif tasarımlarla ne kadar değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.