İphone Dosya Transferi ve Hızlandırma Nasıl Yapılır

Geliştiriciliğini Apple’ın üstlenmiş olduğu iTunes yazılımı Mac ve Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar içerisinde hem bir medya oynatıcısı hem de medya yöneticisi işlevlerini yerine getirebilen bir yazılımdır.

Özellikle iOS işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad ve iPod Touch gibi ürünlerin bilgisayar ile aralarında veri alışverişi sağlayabilmeleri, yazılım güncellemelerini yapabilmeleri, yedekleme gibi temel ihtiyaçlarını yerine getirebilmeleri için iTunes yazılımına ihtiyaç duyulmaktadır. Her iOS işletim sistemine sahip olan ürünlerin medya yöneticisi olarak resmi şekilde kullanılan yazılım iTunes’dur.

Bunun haricinde ise iTunes içerisinde sahip olduğu müzik dükkanı ile Windows veya Mac kullanıcılarının dilediği müzikleri anında satın alarak bilgisayarları üzerinde kullanmalarına veya iOS cihazlarına aktarmalarına da yardımcı olmaktadır. En yaygın müzik şirketleri ile anlaşmalarının bulunması nedeniyle kullanıcılar hem çok daha uygun fiyata müzik satın alabilir hem de yüksek kalitede satın almış olduğu bu müzikleri daha sonradan Cloud teknolojisi ile bir diğer cihazına aktarabilir.

Diğer yazılımların aksine Apple’ın iTunes’u içerisinde istediğiniz tüm parçaları ve filmleri bulabileceğiniz en gelişmiş ve en yaygın müzik/film satış platformlarının da başında geliyor. iTunes’un gelişmiş fonksiyonlara sahip olması, bilgisayardan Apple Store’a erişimi sağlaması gibi önemli özellikleri nedeniyle her iOS kullanıcısının bilgisayarında mutlaka bulunması gereken bir yazılımdır.

İtunes İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.