Geleceğe Yatırım Devremülkler

Siz de geleceğinizi güvence altına almak, yaşlandığınız zaman daha iyi bir hayat yaşamak için devremülkler alabilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Dünyanın en büyük cazibe merkezleri arasında yer alan, birçok yerli ve yabancı yatırımcının ilgi odağı haline gelen Yalova ilinin Armutlu ilçesinde devremülk sahibi olabilirsiniz. Sayısız avantajları ile daha inşası esnasında birçok devremülk hemen satılmış ve yeni sahiplerini şimdiden bulmuştur.Armutlu satılık devremülk çeşitlerinden dilediğiniz kadar alma şansına sahipsiniz.

Aldığınız devremülkleri ister kendiniz tüm yıl boyunca kullanabilir ya da kazanç sağlamak isterseniz kiraya da erebilirsiniz. Armutlu kiralık devremülkaçısından da çok rağbet gören turizm ilçelerindendir. Deniz ve doğası ile dikkatleri çeken ihlas armutlu çeşitlerini almak için daha birçok nedeniniz bulunmaktadır.

Armutlu kiralık devre mülklerin özellikleri nelerdir?

Armutlu Tatil Köyü çeşitleri farklı olup daire, dubleks ve tripleks şeklinde yapılmaktadır. Kiralık devremülkleri yılın istenilen zamanında kiralama şansına sahipsiniz. Fakat talep çok olduğu için ve bölge turizmin gözde merkezleri arasında olduğundan kiralama işlemlerini çok önceden yapmanız gerekmektedir. Haziranda kiralayacaksanız eğer Ocak ayında kiralama işlemini sonuçlandırmanız gerekmektedir.

Armutlu satılık devremülklerde fiyatlar ve ödeme koşulları nelerdir?

Satılık devremülkler bulunduğu konuma göre fiyat farklılığı olmaktadır. Örneğin bir dubleks, deniz gören ve cephesi önde olanlar ortalama 500 bin Türk lirası civarına satılmaktadır. Arka cepheler ise 5 ile 20 bin arası daha ekonomik fiyatlara satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.