Emel Pırlantadaki Büyük İndirim Kaçmaz!


Bu günlerde Emel Pırlanta online mağazalarında yaşanan büyük indirimlerle hayal ettiğiniz mücevherlere kavuşma umudunuzu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Çünkü fiyatlar düştükçe düştü ve tüm ürünlerde etiketin yarısı ürün satışları başladı. Emel Pırlanta online sayfalarında yer alan kolye kategorilerini ziyaret ettiğinizde; fantezi, spor, günlük, avangart, fütüristik, retro ve vintage tarzında bir çok ürün bulabilirsiniz. Kendi gusto ve beğeninize yönelik olarak seçeceğiniz ürünleri %50 indirimli satın alma keyfi yaşadığınızda belki de kim bilir, bir ürün yerine tam 3 – 4 ürüne dahi sahip olabilirsiniz. Kısacası büyük sürprizleri kendi gözünüzle görün diyoruz.

Pırlanta Yakut Gerdanlık

Doğadan Gelen Muhteşem Renkler
Bu sayfalarda gördüğünüz muhteşem kolye tasarımlarında renkli pırlanta taşlı ürünleri seçtiğinizde zümrütlerin o buğulu çimen yeşilinde kaybolabilir, safirlerle gökyüzü maviliklerinin derinlerine varabilir ya da tutkunun rengindeki kırmızı yakutlarla aşka dair farklı anlatımlara doğru yol alabilirsiniz. Kısacası seçim sizin diyoruz. Yanı sıra aşka dair birçok tasarıma sayfalarında kolye anlatımlarında da Emel Pırlanta sizi bu konuda da bulutların üzerine çıkarmayı amaçlıyor. Örneğin pırlantalı fantezi beyaz altın kolye ya da love yazılı yeşil altın sonsuzluk kolyesi bunun için var.
Yine pırlanta gerdanlık modellerine göz gezdirdiğimizde baştan başa safirlerle bezeli gerdanlık modelleri büyülü tavrıyla sizleri selamlayacaktır.

4.55 ct. Pırlanta Zümrüt Kolye

Pırlanta fantezi gerdanlık modelleri arasında yer alan birbirinden efektif suyolu gerdanlıklar sonsuz zarafetiyle sizi özel gecelerde her elbiseye gösterdiği büyük uyumuyla mutlu edecek.

Pırlanta Safir Gerdanlık

Renkli Taşların Büyüsü Burada!
Örneğin halka safir gerdanlık; beyaz, gümüş rengi/ lame kıyafetlerinizin siyah tuvaletlerinizin de en büyük tamamlayıcısına dönüşebilir. Sarkıtlı gerdanlık modelleri ise çiçek dallarını ve çiçek işlemelerini andıran efektif görünümleriyle 5 yıldızlı otellerde balo ve davetlerde göz kamaştırıcı yönünüzü ortaya koyacaktır. Modern tavırlı trend gerdanlıklarla ise özel geceler için satın aldığınız ipekli takımlarınız ya da tulumlarınızla büyük bir görsel sağlayacaktır kesinlikle.

1.95 ct. Pırlanta Gerdanlık

Uçlarda kruvaze sarılarak bitmiş pırlanta gerdanlık tasarımları ise mücevher görselinde şatafatı ve gücü severler için tasarlanmış adeta. Burada bulabileceğiniz işlemeli sarkıtlı gerdanlıklarla vintage efektli auralar yaratabilir ya da baştan sona bol sarkıt taşlı renkli pırlanta taşlarla bezenmiş olan gerdanlıklarla ihtişama bürünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.