Ddf

Dünyaca ünlü dermakozmetik markası Ddf her cilt tipinin beklentilerine yanıt veren ürün çeşitleri barındırmaktadır.  Farklı nedenlerle oluşan dermatolojik sorunları gidermek ya da devam eden tedaviye destek olmak için zengin içerikler geliştirilmektedir.  Bitkisel özler yönünden güçlü formüller, daha güçlü bir cilt savunması geliştirir. Ayrıca hücresel düzeyde etki ile alınan sonuçlar da daha iyi olur. Yeniden yapılandırıcı ürün çeşitleri Reçete online satış platformu üzerinden bulunabilir. Eczanede yer alan markaların internet üzerinden satışı buradan gerçekleşmektedir.

Güneş Koruyucu Ürünler

Güneşin yaydığı UV ışınları ciltte kuruluk, lekeler, kırışıklık, kaşıntı gibi sorunlara neden olabilir. bu gibi hallerde bakım ve koruyucu etkiyi bir arada sunan Ddf ürünlerine başvuru yapabilirsiniz. Bu SPF etkili ürünlerin tam sonuç vermesi için güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürülmesi gerekir.

Sıkılaştırıcılar

Ddf sıkılaştırıcı ürünleri https://www.recete.com/ üzerinden bulabilir, rutin kullanımla ciltte başarılı sonuçlar alabilirsiniz.  Markaya ait ürünlerde ciltte sarkmalara neden olan gözenek genişliği giderilir ve daha diri bir görünüm kazandırılır. Önceden cildin temiz olması daha iyi sonuç için önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.