En iyi Animasyon Filmleri

Hem yetişkinlere hem gençlere hitap eden animasyon filmleri izle – animasyon filmleri, bazen kahkahalara boğulmanıza sebep olabilir, bazense hüzünlü ve ders çıkaracağınız yapımlar olabilirler. Animasyon filmleri aynı zamanda ailecek izleyebileceğiniz filmler olduğu için ailenizle mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Bazen Arabalar serisinin ilk filmiyle, kazanmaktan başka şeylerin de olduğunu keşfedebilir ve dostlukların nasıl değerli olduğunu görebilirsiniz. Batman: Öldüren Şaka gibi yetişkinlere hitap eden animasyon filmleriyle birlikte, maceranın hüküm sürdüğü dakikalara tanıklık edebilirsiniz. Bazen Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı gibi, hayvanları konu alan filmlerde kendinizi ailecek gülerken bulabilirsiniz.

Tom ve Jerry’nin bitmeyen kovalamacasını çocuklarınız için açabilirsiniz. Angry Birds’ün sinirlerine tanıklık edebilir ve yine izlerken minik ve kızgın kuşların halleriyle eğlenebilirsiniz.

Kung Fu Panda serisi ile dövüş sanatlarına bir de bir Panda’nın gözünden bakabilirisinz. Buz Devri ile yer yer duygulanıp, bazen de gülme krizleri sizi esir alabilir. Film izleyebileceğiniz web sitesi ile hemen hemen bütün animasyon filmi izle – animasyon filmlerine ulaşabilirsiniz.

Animasyon Film İzle – Animasyon Filmleri Önerileri

Animasyon filmlerinin bir dönem en çok sevilenlerinden olan Kayıp Balık Nemo’nun devam filmlerinden olan Kayıp Balık Dory, geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar aramaktadır.

Buz Devri 5 ile kahramanlarımız hiç görmedikleri yerlere yolculuğa çıkmaktadırlar. Çizgi roman yapımları içinse Avengers Confidential: Black Widow&Punisher 1080p görüntü kalitesiyle sizlerle oluyor. DC’nin de eşlik ettiği animasyon filmleri izle – Animasyon Filmleri kuşağı Justige League: Savaş yine 1080p görüntü kalitesiyle görüntü kalitesi yüksek seçeneklerle sunulmaktadır.

2014 yapımı bir animasyon filmi ile komedinin tadına varmak isteyenler içinse Fındık İşi öneriler arasında yer alacaktır.

Disnep filmlerinden Frozen izleyebilir ya da yine Justice League: Doom filmiyle DC evrenine tekrar göz atabilirsiniz. İyi Bir Dinazor filmiyle Disney ve Pixar şirketlerinin birlikte çıkardığı bir yapımdır. Dinazorların olduğu dönemin merakıyla hazırlanmış olan film, komedi de içermektedir.

Lewis Carol’ın mükemmel bir kurgu ve hayal gücüyle kaleme aldığı Alice Harikalar Diyarı’nda kitabının birçok sinema uyarlaması gerçekleştirilmiştir. Kurgunun biraz değiştirilmesiyle yeni bir bakış açısıyla hazırlanıyor. Film vizyona 2016’da girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.