Kırşehir’de Hayat Normale Nasıl Döndü?

Koronavirüs pandemisinden sonra sokağa çıkma kısıtlaması ve bu kısıtlamaların getirdiği önlemlerin etkisinden sonra hayat normale ne zaman dönecek soruları sıkça sorulmaya başlandı.. 65 yaş üstü vatandaşların ve 20 yaş... Read more »

Doğru Maske Kullanımı – Maskeli kahramanlar iş başında!

Koronavirüsle mücadele konusunda toplumda maske farkındalığı oluşturmak istediğini söyleyen İç Hastalıkları Uzman Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, Sabancı Topluluğu’nun katkılarıyla hazırlanan animasyon filmiyle; “Maske kullanmak yetmez, maskeyi doğru kullanın. Hem... Read more »

Hyundai Mobilite Global İnovasyon Merkezini Kuruyor

·         Hyundai İnovasyon Laboratuvarı, gelecekteki modeller için mobilite Ar-Ge merkezi olacak. ·         Çeşitli ortaklarla geliştirilecek olan yeni modeller, markaya küresel çapta bir hacim kazandıracak. ·         Yeni müşterileri hedefleyen marka, üretim ve satışta gelişmiş teknolojilere odaklanacak. Dünyanın önde... Read more »

23 Nisan Kutlu Olsun

23 Nisan tüm yurtta coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Koronavirüse rağmen tüm çocuklar odalarını bayraklarla ve süslerle donatarak kutlamaya devam ediyor. Bu yıl balkonlarda ve evlerde kutlama yapılsa da çocuklarda... Read more »

Öğretmenlerin Maaşlarından 58,5 Dolar Kesildi Mi?

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya okul müdürleri tarafından öğretmenlerin Zoom Meeting programına yönlendirilerek uzaktan eğitim vermelerine ilişkin TBMM’ye, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yanıtlanması... Read more »

Hyundai Assan’dan Kapınızdaki Servis ve Ücretsiz Dezenfektasyon

·         Kapınızdaki Servis hizmetiyle, bakım zamanı gelen araçlar evden alınıp tekrar eve teslim edilecek. ·         Ayrıca,servise bakım ve onarım için gelen tüm araçlar ücretsiz olarak dezenfekte edilecek. ·         Hyundai Assan, Nisan ayı... Read more »