Engelli Rampası Önüne Park Yapma!

Yaşama en büyük engel, günümüzde engelli adayları olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle park sıkıntısı olan cadde ve sokaklarda bilinçsiz insanlar engelli vatandaşlarımızın sosyal hayatını kolaylaştıran engelli rampaları önüne park yaparak... Read more »

PRP Tedavilerinde Uygulanan Uygulamalar Nelerdir

PRP (platelet rich plasma), platelet/trombosit hücrelerinden zengin plazma demektir. PRP uygulamasında kişinin kendi kanından elde edilen platelet hücreleri ve bu hücrelerin salgıladığı büyüme faktörlerinden (growth factor) zengin plazma kullanılır.... Read more »

Seo Çalışmasında Neler Yapılır?

Arama motorlarında sitenizi hedef kelimelerde daha üst sıralarda listelenmesini sağlayarak, daha fazla müşteriye ve hedef odaklı ziyaretçiye en az maliyetle ulaşabilirsiniz. Arama Moturu Optimizasyonu Site içi/dışı seo çalışması yaparak... Read more »

Medya Planlama Ajansları Ne İş Yapar? Ne İşe Yarar? Markalara Katkısı Nedir?

Büyük şirketlerin kendi bünyelerinde medya işleriyle ilgilenen bir departman bulunsa da, daha küçük çapta olan firmaların ve yeni şirketlerin böyle bir departman kurabilmesi pek mümkün değildir. Böyle bir departman... Read more »