“Adem”likten “Adam”lığa

“ADEM”LİKTEN “ADAM”LIĞA… Günlerden bir gün şeytanın yolu bir köye düşmüş. Keyfi yerinde olan şeytan sırtını bir ağaca dayamış ve buzağısı kazığa bağlı olan ineğini sağan genç bir kadını uzaktan... Read more »

Kaliteli Düğün Salonunda Olması Gereken Özellikler

Düğün hazırlıkları nasıl yapılır? sorusunun en önemli cevaplarından bir tanesi de düğün salonu seçimi ve hazırlıklarıdır. Bir düğün salonunda olması gereken özellikler neler bunlara bakıyoruz. Yaz ayları yaklaştıkça düğün... Read more »

Klima ve Kombilerde Periyodik Bakım Neden Önemlidir

Kışın tam ortasında veya yazın aşırı sıcağında bir de bakmışsınız ki kombiniz veya klimanız bir hata kodu veriyor. Bu hata kodunun öğrenmek için önce internette bir gezinti yaparsınız. Size... Read more »

Görüntülü Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti Artık Çok Kolay

Su kaçakları ev sahiplerinin ve komşularının korkulu rüyasıdır. Nemlenmiş duvarlar ve dökülen sıvalar su kaçaklarının habercisidir. Bu haberciler bazen kolay ve basit bir su kaçağından olabilirken bazen ise derinlerde... Read more »

Cam Balkonda Kalite Neden Önemli?

Cam balkon sayesinde artık evlerin bir odası daha olmaktadır. Özellikle mutfak balkonlarının cam balkonla kapatılmasıyla kiler gibi kullanılan bir oda daha çıkmaktadır. Ancak cam balkon kurulumu ve öncesindeki aşamalar... Read more »

İnsan İnsana Emanettir

İNSAN İNSANA EMANETTİR Yaklaşık 19 yıldır hemen her platformda, girip çıktığım her yerde, ortaya koyduğum her satırda, yazdığım her eserde insanın en önemli kutsal olduğunu, tüm kutsalların insanın huzuru... Read more »

Kapıya Teslim Diyet Yemek Servisinde Fedbox’ın Önemi

Sağlıklı beslenmenin en önemli unsurlarının başında ana ve ara öğünlerimiz gelmektedir. Öğün saatlerine dikkat etmek, sağlıklı beslenme düzenimize katkı sağlamaktadır. Ne yazık ki iş yaşamındaki yoğunluk, stres faktörlerinden kaynaklı... Read more »

Yeryüzünün Hakkını Vermeden Gökyüzüne El Açmak

YERYÜZÜNÜN HAKKINI VERMEDEN GÖKYÜZÜNE EL AÇMAK! Hepimizin “ortak” sıkıntısı olduğuna inandığım konuları gündemimize taşıyıp kuracağımız bir tefekkür sofrası ile nefsimizi imamlıktan azat ederek gönlümüzdekilerle hesaba oturup, vicdanımızın karşısına iki... Read more »

Kalbimizin Terazisi Bozuldu!

Vaktin birinde şaşı bir çırak varmış. Ustası ona şaşı olduğunu söylüyor ama çırak bunu bir türlü kabullenmiyormuş. Bir gün ustası çalışmanın en hararetli anında ondan dolaptaki testiyi getirmesini istemiş.... Read more »

Kırşehir’de Seçimin Galibi Ekicioğlu

Millet İttifakı adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir’de kazanan taraf oldu. Oyların yüzde 41.12’sini alan Selahattin Ekicioğlu seçim sonuçları resmi olmayan sonuçlara göre netleşince partililerle birlikte meydandaki kutlamalara katıldı. İlçelerde ise... Read more »