Fatih Terim İlk 100’e Girmeyi Başardı

Dünyanın en iyi teknik direktörleri belli olurken, günlük olarak incelenen verilere göre en iyi 100 teknik direktör sıralamasına Türkiye’den sadece Fatih Terim’in girdiği görüldü. Medya takibinin öncü kurumu Ajans... Read more »

İnsan Nasıl Yaşamalı

II. Meşrutiyet Devrinde bir paşa, dostlarından biriyle satranç oynamakta; diğer misafirleri de, onları heyecanla seyretmektedir. Bir ara bir hamle hakkında ihtilaf doğunca, paşa misafirlerine sorar: “Yâhu oyunu seyrediyordunuz! Kim... Read more »

Youtube Kanalınızı Daha Güçlü Hale Getirmenin Etkili Yolu

Sahip olduğunuz Youtube kanalı ile büyük işler çıkarmaya başlayabilirsiniz. Olmasını istediğiniz seviyeye hızla yükselmenin tadını çıkarın. Artık abone sayılarınızı istediğiniz rakamlara ulaştırmak için birçok ayrıcalığa sahipsiniz. Sizi bekleyen imkânlar... Read more »

“ÖZ” ÜNÜZ NE KADAR “GÜR”SE, O KADAR “ÖZGÜR” SÜNÜZ

“ÖZ” ÜNÜZ NE KADAR “GÜR”SE, O KADAR “ÖZGÜR” SÜNÜZ Bundan bin yıl önceki bir dönem… Devir Selçuklu devri. Devrin nam salmış veziri Nizamülmülk, zamanın sultanı Melikşah’ın huzurundadır. Müthiş bir... Read more »

Köksüz Ağaç Meyve Vermez

Ulu bir kavak ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki kavak ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve güneşin etkisiyle müthiş bir hızla büyümüş ve neredeyse kavak... Read more »

Yılda 35 Kilo Et Tüketiyoruz

Ülkelerin yıllık et tüketim miktarları belli olurken, Türkiye’de bir kişinin yıllık ortalama 35 kilogram et tükettiği görüldü. Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, ülkelerin et tüketimini konu alan araştırmayı... Read more »

Geçen Yaz Turizme 21 Milyar Harcadık

2018 yılının Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında yurt içinde ikamet eden 24 milyon 999 bin kişi seyahate çıkarken, bu kişilerin toplamda 21 milyar 138 milyon 934 bin TL harcama... Read more »

Meme Kanseri Tedavilerinde İyileştiren Yöntem Onkoplasti

Meme kanseri, fiziksel bir sorun olmasının yanı sıra kadının ruhsal ve estetik dünyasını da etkiliyor. Onkolojik ve plastik cerrahi prensiplerinin birlikte uygulandığı onkoplastik meme cerrahisi, duygusal iyileşmelerine destek vererek,... Read more »

Türkiye’de Bin Kişiye 153 Otomobil Düşüyor

2018 yılı verilerine göre, Türkiye’deki her bin kişiye ortalama 153 otomobil düştüğü görülürken,  bu rakamın bin kişi başına 265’le en yüksek olduğu il Ankara oldu. Medya takip ve raporlama... Read more »

İstanbul’da Haftasonu Etkinliği

Helikopter turları ile birçok kişinin yolculuk ihtiyaçlarını karşılayabilmelerinin yanı sıra eğlence amaçlı ve özel günlerde unutulmaz anlar yaşamak adına da birçok kişi tercih edebilmektedir. Helikopter turları ülke genelinde bazı... Read more »