Kırşehir’i Gezerken Görülesi Yerler ve Etkinlikler

Kırşehir meydanına ulaştıktan hemen sonra karşınıza tüm heybeti ve tarihi mazisiyle sizi Cacabey Medresesi karşılar. Cacabey Gökbilim Medresesi, H.671/ M.1272-1273 yılında, Anadolu Selçuklu Sultanı Kılıç Arslan oğlu II. Gıyaseddin... Read more »

Kırşehir Özlemi

Read more »

Kırşehir Mucur

Read more »

Süper Lig’in En Çok Gelir Elde Eden Takımı Beşiktaş Oldu

2017-2018 sezonun en çok gelir elde eden takımları açıklanırken, Beşiktaş ‘ın 165,7 milyon Euro ile Süper Lig’in en çok kazanan takımı olduğu ortaya çıktı. Medya takibinin öncü kurumu Ajans... Read more »

“İnternet Medyası Yılın En İyileri Ödül Töreni” için bir araya geldiler!

Bu yıl 19.kez düzenlenecek olan “İnternet Medyası Yılın En İyileri Ödül Töreni” 19 Mart Salı günü Maslak’daki Hilton Otel’in de gerçekleşecek. YEKÜV Vakfı’nın da geceye dahil edildiği ödül töreni... Read more »

Yıllık Ortalama 17,8 Litre Süt Tüketiyoruz

Ülkelerin yıllık ortalama süt tüketim miktarları belli olurken, İrlanda’nın yıllık 125 litre süt tüketimi ile zirveyi elinde bulundurduğu görüldü. Türkiye ise yılda ortalama 17,8 litre süt tüketimiyle listenin sonlarında... Read more »

Uzay Kalitesinde Hizmet

Profesyonel firmalara danışmanlık hizmeti veren Corp.gen.tr adresinin faaliyet alanları arasında sosyal medya yönetimi, dijital platformların efektif şekilde kullanılması ve firma bilinirliğinin arttırılması bulunmaktadır. Ancak firmayı rakiplerinden ayıran en önemli... Read more »

Bornoz Takımlarında Avantajlar

Bornoz Takımlarında Avantajlar Bornoz almak istiyorum diyen kişiler zaman zaman sunulan avantajları değerlendirmeli. Miray Kaya bornoz için indirimler olması halinde avantajlı olacaksınız. Bornoz Takımlarında Çeşitler İlk olarak bornoz takımı... Read more »

Kırşehir’de ‘Akıllı Kavşak’ Dönemi Başlıyor

Kırşehir Belediyesi, şehir içi trafiğini rahatlatmak amacıyla ‘Akıllı Kavşak’uygulamasını başlatıyor. Ulaşım Master Planını hayata geçirerek trafiği rahatlatmak için çalışmalarını hızlandıran Kırşehir Belediyesi birilke daha imza atarak, Caddeleri birleştiren noktalarda... Read more »

Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Hizmete Girdi

Valimiz Sayın İbrahim Akın, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu.   İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı, Bağbaşı mevkiinde yer alan ek hizmet binasında incelemelerde bulunan Valimiz Sayın İbrahim Akın,... Read more »