Esenyurt İş Merkezleri ve Konutların Yeni Merkezi Olmaya Aday!

Esenyurt İş Merkezleri ve Konutların Yeni Merkezi Olmaya Aday! Esenyurt bundan birkaç sene öncesine kadar Büyükçekmece ilçesine bağlı bir semtken şuanda oldukça gelişime açık bir ilçe haline gelmiştir. İlçe... Read more »

Dünyanın En Bisiklet Dostu Şehirleri

Dünyanın en bisiklet dostu şehirleri Bisikletinize atlayıp şehirleri dip bucak gezmek istemez miydiniz ? Doyasıya bisiklet süreceğiniz en iyi şehirler sizleri bekliyor. Farkı dünya şehirlerinde ulaşım araçlarına gösterilen ilgide... Read more »

Kırşehir’de 232 Çocuğun Sünnet Şöleni Yapıldı

Kırşehir Belediyesi’nin düzenlediği sünnet şöleninde 232 çocuk erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet şöleni programı Kur’an tilaveti ardından Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman’ın yaptığı dua ile başladı. Başkan Bahçeci, 10.Geleneksel Sünnet... Read more »

Zabıta Ekiplerinden Pazar Denetimi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Ürünlerde fiyat farkları varsa bunları hemen belediye zabıtalarına iletin. Buradan belediye başkanlarımıza da sesleniyorum. Zabıtalarınızı hassas olmaya teşvik edin” uyarısı üzerine Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri... Read more »

Mobil Vinç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Mobil Vinç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Bir vinç kiralamakla sadece makineyi kiralamış olmazsınız. Vinç kiralama sözleşmesi yapan müşterilerimiz aynı zamanda farklı parametrelerin de devreye girmesiyle farklı hizmetleri de... Read more »

Yeni Belediye Otobüsleri Şehir İçinde Çalışmaya Başladı

Kırşehir Belediyesi tarafından başlatılan ’Ulaşım Master Planı’ çerçevesinde 10 adet 12 metre ve 18 adet de 8 buçuk metrelik olmak üzere 28 adet yeni belediye otobüsleri şehir içinde çalışmaya... Read more »