Kırşehir Beklediği Karı Gördü

Gece saatlerinden itibaren yoğun kar yağışı ile birlikte Kırşehir şehir merkezi ve ilçeler kara büründü. Okulların tatil edilmesiyle birlikte çocuklar soluğu sokakta aldı ve yaklaşık 10 cm’yi bulan karla... Read more »

Gülüş Tasarımı Yöntemleri

Dişler, imajımızı yansıtan ve yüzümüzü tamamlayan önemli bir parçamız olduğundan hiçbir şekilde diş deyip, geçmememiz gerekir. Gülüş, kişinin karşısındaki kişiye sıcaklık ve samimiyet vermesini sağlar. Yani gülümseyiş, tek bir... Read more »

Emel Pırlantadaki Büyük İndirim Kaçmaz!

Bu günlerde Emel Pırlanta online mağazalarında yaşanan büyük indirimlerle hayal ettiğiniz mücevherlere kavuşma umudunuzu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Çünkü fiyatlar düştükçe düştü ve tüm ürünlerde etiketin yarısı ürün satışları başladı. Emel... Read more »

Kombi Bakımının Profesyonel Adresi

Kombileriniz zaman zaman arıza çıkarabilir ya da kombilerinizin arıza çıkarmaması için belirli aralıklarla bakımı yapılmalıdır.kombi servisi  Kombinizin sorun çıkarması veya bakıma ihtiyaç duyması durumunda profesyonel destek alabileceğiniz bir teknik... Read more »

Zigon Sehpa Tercihleri

Zigon Sehpa Tercihleri Zigon sehpa ürünleri yaşam alanların en gösterişli ve en kullanışlı mobilyalar arasında yer alırken tüketicilerin ilk tercihi haline gelmiştir. Zigon sehpa modelleri teknoloji ve modernleşme sürecinden... Read more »

Esenyurt İş Merkezleri ve Konutların Yeni Merkezi Olmaya Aday!

Esenyurt İş Merkezleri ve Konutların Yeni Merkezi Olmaya Aday! Esenyurt bundan birkaç sene öncesine kadar Büyükçekmece ilçesine bağlı bir semtken şuanda oldukça gelişime açık bir ilçe haline gelmiştir. İlçe... Read more »

Dünyanın En Bisiklet Dostu Şehirleri

Dünyanın en bisiklet dostu şehirleri Bisikletinize atlayıp şehirleri dip bucak gezmek istemez miydiniz ? Doyasıya bisiklet süreceğiniz en iyi şehirler sizleri bekliyor. Farkı dünya şehirlerinde ulaşım araçlarına gösterilen ilgide... Read more »

Kırşehir’de 232 Çocuğun Sünnet Şöleni Yapıldı

Kırşehir Belediyesi’nin düzenlediği sünnet şöleninde 232 çocuk erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet şöleni programı Kur’an tilaveti ardından Kırşehir Müftüsü Mehmet Yaman’ın yaptığı dua ile başladı. Başkan Bahçeci, 10.Geleneksel Sünnet... Read more »

Zabıta Ekiplerinden Pazar Denetimi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Ürünlerde fiyat farkları varsa bunları hemen belediye zabıtalarına iletin. Buradan belediye başkanlarımıza da sesleniyorum. Zabıtalarınızı hassas olmaya teşvik edin” uyarısı üzerine Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri... Read more »

Mobil Vinç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Mobil Vinç Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Bir vinç kiralamakla sadece makineyi kiralamış olmazsınız. Vinç kiralama sözleşmesi yapan müşterilerimiz aynı zamanda farklı parametrelerin de devreye girmesiyle farklı hizmetleri de... Read more »