Ortam Ölçümleri

İş güvenliği son yıllarda iş kazalarının artması ile daha çok günden haline gelen bir meseledir. İş kazaları için önlem almak işverenlerin hem vicdani olarak hem de yasal olarak sorumluluğunda... Read more »

İthal Duvar Kağıdı

İç mekan dekorasyonlarını daha dikkat çekici hale getirmek ve duvarları anlamlı hale getirmek adına duvar kağıdı kullanımını tercih etmek oldukça doğru bir seçimdir. Boyaya göre çok daha pratik ve... Read more »

Vaser Liposuction

Zamanın kısıtlı olması sebebi ile günümüzde pek çok işlemin hızlı bir biçimde yapılması insanlar için oldukça önemli bir konudur. Bu neden ile liposuction yönteminin de bir nevi daha hızlı... Read more »

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Aile Olmak Herkesin Hakkı   Küçüklükten beri bütün kadın ve erkeklerin en büyük hayali, anne – baba olmaktır. Bir oyun ortamında bile hemen anne – baba – çocuktan oluşan... Read more »

Bursa’da Tatil Keyfi Uludağ Otelleri ile Yaşanır

Hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile dikkat çeken Bursa, özellikle kış sezonunda tatilcilerin gözde lokasyonları arasında yer alıyor. Bölgenin öne çıkan turizm merkezleri arasında yer alan Uludağ’ın sunduğu... Read more »

Kırşehir’de FETÖ Temizliği Sürüyor

Kırşehir merkezli 3 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 11 şüpheli gözaltına alındı. İstanbul ve Ankara ile birlikte Kırşehir’de yuvalanmış FETÖ mensuplarına yönelik operasyonda 11 kişi... Read more »

Bosna-Hersek’in Olova Şehrine Ahi Evran Camii

Kırşehir Belediyesi, Kardeş Şehir olduğu Bosna-Hersek’in Olova Şehrine “Ahi Evran Camii” adını verdiği, 1520 m2 alana 400 kişi kapasiteli 790 m2 cami yapıyor. Bosna Hersek’in Olova kentinde, Kırşehir Belediyesi’nin... Read more »

En Ucuz Hytera Telsiz Modeli

Hytera.gen.tr web sitesi üzerinden haberleşme adına ihtiyacınız olan lisanslı analog ve dijital el telsizlerine, lisanssız analog ve dijital el telsizlerine, analog ve dijital araç telsizlerine, röle aktarıcılara, tetra telsizlere... Read more »

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Altın Bilezikler

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Altın Bilezikler Düğün ve nişan gibi özel günlerde aklımıza gelen konulardan bir tanesi de takılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Takılar, bayanların olmazsa olmazları arasında yer alan ve... Read more »