Bayram Temizliği Bitmeden Bayanlar Bayram Yapamıyor

Bayanların en büyük telaşı ve baş belası bayram temizlikleridir. Sabahın erken saatlerinden gecenin geç vakitlerine kadar sürebilir. Ev halkı şikâyetçi hanımlar ise yorgun ve sinirlidir. Bir yandan temizlik öte... Read more »

En iyi Animasyon Filmleri

Hem yetişkinlere hem gençlere hitap eden animasyon filmleri izle – animasyon filmleri, bazen kahkahalara boğulmanıza sebep olabilir, bazense hüzünlü ve ders çıkaracağınız yapımlar olabilirler. Animasyon filmleri aynı zamanda ailecek... Read more »

Botoksla Kırışıklıklarınızdan Kurtulun

Estetik cerrah Op. Dr. Melike Erdim Botoks uygulamasının tüm detaylarını anlattı. Latince Adı Clostridium Botulinum Olan Bakterinin Salgıladığı Toksinin, Laboratuvar Koşullarında Üretilerek Insan Için Tedavi Edici Hale Getirilmiş Şekline... Read more »

Saso ve Eac Belgesi İşlerinizi Kolaylıkla Yapın

Türkiyeli firmaların Suudi Arabistan ile ihracat yapabilmesi için gerekli olan Saso belgesi nasıl alınır.  Firmalar için genellikle yurt dışı ürün satımları oldukça önemlidir. İthalata verilen bu önemin nedeni hem... Read more »

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan mutfak modelleri genellikle Amerikan barla bölünüp, küçük evler için ideal olmasının yanında, yaratmış olduğu sıcak bir atmosferle evinize farklı bir hava katar. Kullanım rahatlığı ve fonksiyonelliğin yanı sıra... Read more »

Atatürk Heykeli Yeni Yerinde

Kırşehir’de Atatürk heykelinin yeri ve yönü ilgili son karar verildi. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Sivil toplum örgütleri ve Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, CHP İl Başkanı Yılmaz... Read more »

LYS Heyecanı Başladı

VALİMİZ SAYIN NECATİ ŞENTÜRK’ÜN LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI (LYS) MESAJI 12 Mart 2017 tarihinde yapılan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ilimiz genelinde 7 bin 704 adayın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Bu sınavda başarılı olan... Read more »

Asri Mezarlık Projesi İnşaatı Hızla Devam Ediyor

Kırşehir’i yeniden imar etmek ve Kırşehir’in eksiği olan projeleri hayata geçirmek için çalışan Kırşehir Belediyesi, asri mezarlık yapımına hızla devam ediyor. Kaybettiğimizde büyük acılar duyduğumuz yakınlarımızın cenaze, defin işlemlerinin... Read more »

Sayın Valimizden Anlamlı İftar

Valimiz Sayın Necati Şentürk, ilimizde yaşayan dul ve yetim göçmenlerle iftar programında bir araya geldi. Askeri Gazinoda düzenlenen iftar yemeğinde Valimiz Sayın Necati Şentürk’ün yanı sıra İl Jandarma Komutanı... Read more »

Serverkurma.Com Firmasından Neden CS:GO İle Rust Experimental Server Kiralamalısınız

Oyun oynamayı seven müşterilerimiz için serverkurma.com firması olarak kaliteli server kiralama hizmeti sunuyoruz. Sizler kadar bizde oyun oynamaktan büyük keyif alıyor ve bu konuda sizlerin ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyoruz. Ayrıca... Read more »