Mersin’de Kırşehir Kır Günleri ve Hıdırellez

Mersin Kırşehir Kültür, Dayanışma Derneği’nin “Gönülden gönüle; Kırşehir Kır Günleri ve Hıdırellez” piknik etkinliği Mezitli 100.Yıl plajında gerçekleşti. Etkinliğe,Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü,Şaban GÜNEŞ,Mersin Yazarlar Derneği Başkanı Rüştü... Read more »

Nüfus Müdürlüğü Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Nüfus müdürlükleri dahilinde birçok evrak işimiz gün içerisinde yürütülmektedir. İkametgah adresi gibi birçok başvuru ve giriş işlemlerinde kullanılan evraklar Nüfus Müdürlüğü aracılığı ile vatandaşa verilmektedir. Kimlik çıkarttırma, doğum ve... Read more »

Başa Bela Rahatsızlık Kıl Dönmesi

Bilimsel adıyla ‘Pilonidal Sinüs’ hastalığı çok rastlanan bir hastalık çeşididir. Halk arasında kıl dönmesi olarak bilinir. Tam bir baş belasıdır. Ülkemizde özellikle genç yaş grubunda ve erkeklerde en sık... Read more »

Artan Psikolojik Rahatsızlıklar ve Tedavileri

Son yıllarda ülkemizde psikolojik sorunlar hızlı bir şekilde artıyor ve bu psikolojik sorunların çözümü için birçok tedavi yöntemleri deneniyor. Hayat içerisinde sosyal mesleki ve akademik işlevselliğin belirli düşüşüne sebep... Read more »

Sarıyer’de Bir Özel Okul

Sosyal Etkinlikler Çocukların Kişisel Gelişimi İçin Önemli Bu özel okulun adı Özel Mürüvvet Evyap İlkokulu’dur. Sosyal etkinlikleriyle ve başarılı öğrencileriyle ön plana çıkan bir özel okul. Koru Gezisi, Sanat... Read more »

Ucuz Uçak Bileti Bulmak Artık Kolay

Son zamanlarda ucuz uçak  bileti bulmak neredeyse imkânsız hale geldi. Uçak ile seyahat artık lüks olmaktan çıktı ve böylece karayolu ve demiryolu seyahatlerine göre daha konforlu ve de daha... Read more »

Neden Ucuz Köpek Maması Tercih Etmemeliyiz?

Neden Ucuz Köpek Maması Tercih Etmemeliyiz? İçerdiği besin değerine bakmadan ucuz köpek mamasıtercih etmek çok yanlış bir davranıştır. Son derece kalitesiz ve zararlı besinler içeren köpek maması ileride geri... Read more »

İstanbulda Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

İstanbulda su kaçağı tespiti yapan firmamız hasarlı su tesisat borularını arama makineleri kullanır. Su kaçaklarını durdurma nasıl yapılır? Su sızıntısı tamiri yapmak için bazı ölçümlerin test pompası sonucunda yapılması... Read more »

Ahi Evran Kırşehir Buluşması

Üniversite şehir işbirliğine önem veren üniversitemiz, şehirle buluştu. 18 Mayıs 2017 tarihinde Cacabey Meydanında Kırşehirlilerle bir araya gelen üniversitemiz, alanda kurulan standlarla üniversitede yapılan faaliyetleri şehre anlattı. Üniversitemiz birimlerinin... Read more »

Ankara Volvo Parça Satan Firma

Volvo araç sahipleri için Otovol’un dilinden bilgi yazısı. Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin her bir köşesine volvo yedek parça satan firma Otovol.com güncel fiyatlar, artan stokları ve kampanyalı paketleriyle... Read more »