En Güzel Anlarınız O Fotoğraflarda

Fotoğraflar mazinin bir resmi değildir sadece. Bakış açısıdır aynı zamanda. Nasıl baktığınız önemlidir. Nereden baktığınızı iyi biliyorsanız doğru anı yakalamak bu bakış açısının bir mahsülüdür. Bunu da bir profesyonel... Read more »

Yepyeni Bir Pırlanta Anlayışı!

Bir kadın için sevgiyi anlamlı kılacak, kendini özel hissettirecek bir hediye arayanlar için her zaman ilk tercih pırlantadan yana olmaktadır. Pırlanta, mücevher piyasası içerisinde en değerli ve en özel... Read more »

Çiçek Satış Merkezi Hizmet Vermeye Başladı

Kırşehir Belediyesinin Kırşehir’i güzelleştirmek ve Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir yapabilmek için başlattığı Çiçek Satış Merkezi projesi Kırşehir’lilere hizmet vermeye başladı. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Çiçek ve Fidan... Read more »

Bakan Albayrak İlimizdeydi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat Albayrak, bir takım ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Kırşehir’e geldi. Kırşehir programına Valilik ziyareti ile başlayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız... Read more »

Tamtur Yüzük Alacaklar Dikkat!

Kadınlar için son derece cezp edici bir görsele sahip olan tamtur yüzükler, tabi ki pırlanta detayı ile taçlandırılırsa çok daha keyifli bir hal almaktadır. Bugün özel günlerde en ideal... Read more »

Valimiz Abdalların Sorunlarını Dinledi

Valimiz Sayın Necati Şentürk, Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda abdallarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Abdalların hayatlarını müziğe adamış ve geçimlerinin büyük kısmını çalgıcılık yaparak sağladıklarını ifade eden Valimiz Sayın... Read more »