Karla Mücadele Ekipleri Teyakkuzda

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli karla mücadele çalışmalarına şehir genelinde hızlı ve etkin bir şekilde devam etti. Kırşehir Belediyesi, kar yağışının etkisini artırarak sürdürdüğü kentte... Read more »

Kırşehir’de Dolar ve Dövizin Nabzı

Dolar ve Euro yükselişe devam ediyor. Merkez Bankası müdahelesiyle birlikte hızını kesti. Ancak yüksek seviyeleri zorlamaya devam edecek gibi görünüyor. Sürekliliği Olmayacak Bu seyirlerin sürekliliği olmayacak ve tekrar normal... Read more »

Kırşehir’de Kar Yağışı Devam Edecek Mi?

Kar Yağışı Çocukları Sevindirdi Günü yoğun kar yağışı altında geçiren Kırşehir’de yollardaki çamurun da etkisiyle yayalar yürümekte zorlansalar da tatile denk gelmesiyle çocuklar keyifli bir gün geçirdi. Kar yağışının... Read more »

Kırşehirlinin Kalp Sağlığı Ne Durumda

Kırşehir Belediyesi ile Acıbadem Kayseri Hastanesi işbirliği ile düzenlenen sağlık söyleşilerine bir yenisi daha eklendi. Acıbadem Kayseri Hastanesi ve Kırşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen ’A’dan Z’ye Kalp Hastalığı Sağlığı... Read more »

Bulaşık Makinesi Servisi İstanbul

Profesyonel servis hizmeti beyaz eşya alanında tüm çeşitlilik için talep edilen arıza sorunlarına çözüm bulmak üzere geliştirilmiştir. Arçelik markası içerisinde yer alan beyaz eşya grubundaki tüm cihazlar, ürünlerin bakım... Read more »

Valimiz: Yaban Hayvanlarını Unutmayalım

Valimiz Sayın Necati Şentürk, 2017 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında yaptığı konuşmada kış mevsimi nedeniyle beslenme sıkıntısı çeken yaban hayvanlarına yiyecek verilmesini istedi. Zorlu kış şartlarında beslenmekte zorlanan... Read more »

Kırşehir’den Halep’e Dualarla

Halep’teki acılara duyarsız kalmayan Kırşehir Belediyesi, Ak Parti Kırşehir İl Teşkilatı, Kırşehir Harita Mühendisleri Odası, Bazı sivil toplum kuruluşları ve Kırşehir İHH temsilciliğinin başlattığı  “Kırşehir’den Halep’e İnsani Yardım Seferberliği”... Read more »

Kırşehir’de Yoğun Kar Yağışı Bekleniyor

Kırşehir bu gece ve yarın gün boyu yoğun kar altında bir gün geçirebilir. İç Anadolu’nun genelinde beklenen yağışlardan Kırşehir de nasibini alacaktır. Kırşehir hava durumu raporlarına göre kardan sonra... Read more »

Bahçeci Kırşehir’de Yaşayan Türkmenlerle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’de yaşayan Türkmenlerle bir ara geldi.  Yemekli toplantıda Türkmenlerle bir araya gelen Başkan Bahçeci;” Biz Ülke olarak sizlere  kapımızı açtık, Millet olarak her türlü desteği... Read more »

Göbek Yağını Yakan Doğal İksir

https://www.youtube.com/watch?v=vbeLHzAGtVk Read more »