Temizlik Titizlik İster

Temizlik artık insanların en önemli sorunlarından biri olma haline dönüştü. Çünkü yoğun çalışan insanlar bazı temizlik hizmetlerini işini itinalı bir şekilde yapan şirketlerden temin etmektedir. Bu bakımdan seçilecek şirketin... Read more »

Kırşehir’de Döviz Fiyatları

Döviz fiyatları değişkenliğine devam ediyor ve piyasalar gün geçtikçe daha da ekonomik alım gücünü olumsuz etkilemeye devam ediyor. Gram altın 04.12.2012 Pazartesi günü itibariyle 158 liradan işlem görmeye devam... Read more »

Kırşehir’de Hava Durumu

Kırşehir hava durumu ılık havaların ardından soğuk günlere 05.12.2017 Salı gününden itibaren geçiş yapacak. Hava durumunun gündüzleri 7 derece ile 2 derece arasında olacakken gece saatlerinde ise -3 ile... Read more »

Engelliler Meclisi’nden Ziyaret

Engelliler Haftası sebebiyle, Kırşehir Kent Konseyi Engelli meclisi üyeleri Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Bahçeci; “Engelliler haftanızı kutluyorum. Bu günler engellilerin... Read more »

Ortam Ölçümleri

İş güvenliği son yıllarda iş kazalarının artması ile daha çok günden haline gelen bir meseledir. İş kazaları için önlem almak işverenlerin hem vicdani olarak hem de yasal olarak sorumluluğunda... Read more »

İthal Duvar Kağıdı

İç mekan dekorasyonlarını daha dikkat çekici hale getirmek ve duvarları anlamlı hale getirmek adına duvar kağıdı kullanımını tercih etmek oldukça doğru bir seçimdir. Boyaya göre çok daha pratik ve... Read more »

Vaser Liposuction

Zamanın kısıtlı olması sebebi ile günümüzde pek çok işlemin hızlı bir biçimde yapılması insanlar için oldukça önemli bir konudur. Bu neden ile liposuction yönteminin de bir nevi daha hızlı... Read more »

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Aile Olmak Herkesin Hakkı   Küçüklükten beri bütün kadın ve erkeklerin en büyük hayali, anne – baba olmaktır. Bir oyun ortamında bile hemen anne – baba – çocuktan oluşan... Read more »

Bursa’da Tatil Keyfi Uludağ Otelleri ile Yaşanır

Hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile dikkat çeken Bursa, özellikle kış sezonunda tatilcilerin gözde lokasyonları arasında yer alıyor. Bölgenin öne çıkan turizm merkezleri arasında yer alan Uludağ’ın sunduğu... Read more »

Kırşehir’de FETÖ Temizliği Sürüyor

Kırşehir merkezli 3 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 11 şüpheli gözaltına alındı. İstanbul ve Ankara ile birlikte Kırşehir’de yuvalanmış FETÖ mensuplarına yönelik operasyonda 11 kişi... Read more »