Başarılı Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulunur?

Hepimiz mutlaka hayatımızda en az bir kere bile olsa evden eve nakliyat firması aramışızdır. Başlıkta belirttiğimiz gibi bugün sizlere başarılı ev taşıma hizmeti veren firmaları nasıl bulabileceğimizi anlatmaya çalışacağız.... Read more »

Yeşil Kırşehirspor’a Büyük Destek

Valimiz Sayın Necati Şentürk, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, güçlü bir takım oluşturmak için Yeşil Kırşehirspor’a 175 bin TL destek vereceklerini açıkladı. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Yeşil Kırşehirspor Başkanı Levent... Read more »

Belediyenin Çalışmaları Halkı Yorsa da

Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci kentte yaz ve kış mevsimi ayırt etmeksizin çalışmalara devam ettiklerini kaydederken, tüm ekiplerin her koşulda ve her şartta profesyonel bir şekilde çalışacak bir duruma... Read more »

Valimiz, Engelli Vatandaşlarımızı Sevindirdi

Valimiz Sayın Necati Şentürk ve Milletvekilimiz Mikail Arslan tarafından engelli vatandaşlarımıza 10 adet akülü, 25 tane de tekerlekli sandalye dağıtıldı. Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı Gündüzlü... Read more »

Mücevher Almak İçin Bazı Sebepler Olmalı

Mücevher düşkünlerinin en çok yaşadığı sorunlardan biridir bir sebeplerinin olmaması. Çünkü onlar gösterişten değil tamamen bir tutkudan oluşan bu yönlerini sadece mücevher alarak bastırabiliyorlar. Belki bir hobi ya da... Read more »

Kırşehir Belediyesi Yaban Hayvanları İçin Yem Bıraktı

Kırşehir Belediyesi, kar yağışı ve aşırı soğuk nedeniyle yaban hayvanları için yem bıraktı. Kırşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, doğal ortamlarında yiyecek bulmakta zorlanan kuş ve diğer yaban hayvanları için doğaya... Read more »

Kırşehir Karla Tanıştı

Kırşehir karla tanıştı. Meteorolojiden bildirilen son tahminlerle birlikte Kırşehir’de bu geceden itibaren yoğun kar yağışı beklenmektedir. Kırşehir halkının kuvvetli rüzgarla birlikte yarın yarın don olaylarına karşı tedbirli olmaları gerekmektedir... Read more »