Selülit Nasıl Giderilir?

Selülit Nasıl Giderilir? İnsan vücudu kendisine gerekli olan enerjiyi sağlamak için, yağ hücrelerinden faydalanır. Yağ hücreleri, ihtiyaç olduğu zamanlarda devreye girer. Çok acıktığımızda ve uzun bir süre yemek yeme... Read more »

Valimiz Huzurevinde İftara Katıldı

Valimiz Sayın Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, Huzurevinde düzenlenen iftar yemeğinde Huzurevi sakinleriyle bir araya geldiler. Vali Yardımcısı Servet Güngör, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara,... Read more »

Kargonun En Hızlı Şekli: Hava Kargo

Kargonun En Hızlı Şekli: Hava Kargo Hava yolu ile ulaşım diğer ulaşım araçlarına göre oldukça hızlı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Sadece ulaşım değil kargo ve nakliyatta da yurt dışı... Read more »

Mutluluk Taşıyan Çiçek Sepetleri

Mutluluk Taşıyan Çiçek Sepetleri Çiçekler insanların hayatlarında büyük bir yer kaplamaktadır. Hem hediye vermek olarak hem de özel günlerde dekorasyon amacı olarak kullanımı sağlanmakta olan çiçeklerin tercihi herkesi memnun... Read more »

İmplant tedavisi nerede ve nasıl yapılır?

İmplant tedavisi nerede ve nasıl yapılır? İmplant tedavisine başlamadan önce hastanın mutlaka doğru bir şekilde yönlendirilmesi ve bilgilendirilmesi önemlidir. Bu konuda diş hekiminiz doğru bilgiyi verecek donanıma sahiptir. Yine... Read more »

Ahi Külliyesi Çalışmaları Devam Ediyor

Bahçeci; “Biz bu Külliye ile birlikte sadece kendi kazancına endeksli bir anlayış değil toplumun kazancına endeksli bir anlayış oluşturmak istiyoruz.” 29.cu Ahilik Haftası’na ev sahipliği yapan Ahi Evran Külliyesi... Read more »

Türkiye İçin Futbolun Kalbi Digitürk Lig TV Ekranında Atıyor

Digitürk’ün futbol tutkunları için hazırlamış olduğu LigTv kampanyaları, maç izlemenin o kadar da pahalı ve zahmetli olmadığını kanıtlıyor.  Türk futbolseverleri için her hafta Lig TV ekranlarında canlı yayınlar ile... Read more »