Belediyeden İletişim Ustalığı Semineri

Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nde 28 Kasım Cumartesi saat 13.30’da ve Aile Yaşam Merkezi’nde saat 15:30’da İletişim Ustalığı Semineri düzenlenecektir. Seminerler; Aile Yaşam Merkezinde eğitim yetişkinlere yönelik olup, Gençlik Merkezindeki... Read more »

Çiçek Satış Merkezi Projesinin Çalışmaları Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi Kırşehir’i daha güzelleştirmek ve Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir yapabilmek için Kırşehir’de çalışmalarına devam ediyor. Kırşehir Belediyesinin Çiçek satış merkezi projesinde inşaat çalışmaları devam ederken, taş duvarlar... Read more »

Evinize En Çok Yakışacak Halı Modelleri

Yaşam alanlarında zemin ile bağlantıyı dekoratif bir obje ile kesmesi sonucu ortaya çıkan bir ürün olan Halı sıcak bir zemin elde etmek için de kullanılmaktadır. Mimari gelişimler ile birlikte... Read more »

Alternatif Hediye Olarak Kupa Alın

Kupa, günlük hayatta en fazla kullanılan eşyaların başında geliyor. Genellikle kahve içmeyi sevenler için vazgeçilmez olan kupalar; su, meyve suyu, asitli içecekler için de kullanılabiliyor. Alternatif bir hediye olan... Read more »

Pepe Boyama Oyunu

Çocukların sevgilisi haline gelen ve her koşulda eğlendirmek için kendini gösteren “ Pepe,” oyun olarak da son zamanların en ciddi oyunu oluyor. Pepe oyunları çocukların eğlenmesi ve gülmesi için... Read more »

Ehli Beyt’e Niyaz Sergisi Açılıyor

Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ehli Beyt’e Niyaz Sergisi 11 Kasım Çarşamba günü saat 19.00’daKültür Merkezi Salonu’nda açılacak. Ayrıca; saat 19.30 Tasavvuf  Musikisi Sanatçısı Fikret Erkaya ve Maltepe Musiki Cemiyetinin... Read more »

Çocuklarda Okul Öncesi Eğitimin Önemi

Çocuk gelişiminde okul öncesi eğitim pek çok anlamda büyük önem taşır. Çocukların iyi bir temel kazanması, ilerideki dersleri için uygun bir zemine oturtulan mantık ve düşünce gücü ile pek... Read more »

Ak Parti Kırşehir’de 2 de 2 Yaptı

Ak Parti tek başına iktidar olduğu 1 Kasım seçimlerinde Kırşehir’den de 2 vekil çıkararak iki de iki yaptı ve başarısını tüm illerde olduğu gibi Kırşehir’de de kanıtladı. Partililer, kesin... Read more »

Savunma Sanayi Müsteşarı İşadamlarıyla Buluştu

Savunma Sanayi Müşteşarı Prof. Dr. İsmail Demir, ilimize gelerek bir takım incelemelerde bulundu ve çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Programına Valimiz Sayın Necati Şentürk’ü ziyaret ederek başlayan Savunma Sanayi Müsteşarı Prof.... Read more »