Valimizin “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı

Cumhuriyet’in 92. yıldönümünü bütün ülkemizde olduğu gibi ilimizde de milletçe kutlamanın gurur ve heyecanı içerisindeyiz. Bilindiği üzere tarihimiz, dünyada eşi ve benzeri görülmemiş şanlı zaferlerle doludur. Milletimiz bunun en... Read more »

Boztepe’de Kitap Fuarı Açıldı

Valimiz Sayın Necati Şentürk, Boztepe İlçesinde düzenlenen Kitap Fuarına katılarak bazı kurumlarda incelemelerde bulundu. Boztepe Gazi Osman Öztürk Ortaokulu Spor Salonunda düzenlenen “Kitap Kumbaram” isimli Kitap Fuarının açılış törenine... Read more »

Araba Oyunu Ustalık İster

Araba oyunlarının tutkunları şunu iyi bilirler ki araba oyunlarında ustalık çok önemlidir. Sürüş kontrolünüz çok çok iyi olmalıdır. Aksi takdirde iyi bir yarış çıkaramayabilirsiniz. Ayrıca yarış yaptığınız platform da... Read more »

Bioder Etkisi

Bioder ile tanışmam ilk olarak tüy azaltıcı bakım ürünleri ile oldu. Kadın olmama rağmen cildimde inanılmaz derecede fazla tüy var ve gözle görülür olması da beni inanılmaz rahatsız ediyordu.... Read more »

Beyaz Eşyada Uzun Ömür Nasıl Sağlanır

Beyaz eşyada uzun ömür elde etmek için öncelikli olarak kaliteli bir marka seçmek gerekir. Kaliteli markaların beyaz eşyaları hem daha ekonomik hem de daha uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca teknik... Read more »

İçme Suyu Çalışmaları Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi tarafından Dünya Bankası Finansmanı ile yapılan Kırşehir Su Temini Sistemi’nin Rehabilitasyonu ve Scada Kurulumu Projesi hızla devam ediyor Çalışmalar kapsamında;3 adet yeni su deposu, 152 km PE100... Read more »

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi Yükseliyor

Büyük usta Neşet Ertaş’ın adını anmak ve yaşatmak için yapılan Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezimizin çalışmaları hızla devam ediyor. İlimizin yetiştirdiği büyük usta Neşet Ertaş’ın adını da yaşatacak... Read more »

Ataşehir Yetkili Kombi Servisi

Kombi günümüzde artık her evde kullanılmaktadır. Bunun nedenleri ise temiz ve ucuz yakıt olan doğalgazın nerede ise bütün evlere girmiş olmasıdır. İnsanlar ısınma ve mutfak için doğalgaz kullandıkları sürece... Read more »

Anadolujet Uçak Bileti Sorgulama

Anadolujet hem yolcu hem de yük taşımacılığı yapan bir firmadır. Bu nedenle hitap ettiği kişi ve kurum sayısı da oldukça fazla olan bir şirkettir. Anadolujet oldukça uygun fiyatlar karşılığında... Read more »

Ucuz Uçak Bileti Sorgulama

Uçak bileti sorgulama yapmak üzere birçok firmayı tercih edebilirsiniz. Sitemizden uygun fiyata bilet almak için Ucuz uçak bileti sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Ucuz uçak bileti sorgulama işlemi sonunda bu firmaya... Read more »