Su Kesintileri ile İlgili Belediyeden Açıklama Geldi

Kırşehir Belediye Başkanlığınca yayınlanan basın bildirisinde, dün yaşanan 30 saatlik su kesintisi nedeniyle yapılan yazılı açıklama şöyle: “Ankara-Kayseri Karayolu Müftülük Kuran Kursu civarından giden ana isale hattındaki büyük bir... Read more »

Dolandırıcılar Valilik Adına Para Topluyorlar

Gelen haberler üzerine valilikten bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Kırşehir Valiliği’nden Kamuoyuna Duyuru “Son dönemlerde bazı dolandırıcılar tarafından bazı işadamlarımızın aranarak Valiliğimiz adına gerçek dışı para... Read more »

Kurban Bayramı Öncesi Hazırlıklar Tamam

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Kırşehir Belediyesi, vatandaşlarımızın daha huzurlu bir bayram geçirmesi için tedbirlerini aldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kurban Bayramı öncesi Kırşehir Belediyesi’ne bağlı... Read more »

Bu Yıl Kurbanınız Koyun Keçi Olsun

Bu yıl idrak edeceğimiz kurban bayramı için vatandaşlarımızı ülkemiz genelinde küçükbaş hayvan kesimine teşvik etmek amacıyla Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliğince ( TÜDKİYEB ) bir reklam kampanyası... Read more »

Belediye Judocuları Madalyaları Topladı

05-06 Eylül 2015 tarihleri arasında Çorum’un Alaca ilçesinde gerçekleşen Judo müsabakasında Belediye Gençlik Spor Kulübümüz başarılara imza attı. 15 ilden 500 sporcunun katılımı ile Çorum’un Alaca ilçesinde gerçekleşen Judo... Read more »

Kırşehir’de Teröre Lanet Yağdı

Dağlıca ve Iğdır’dan gelen şehid haberleri üzerine Kırşehir gün boyu teröre lanet yürüyüşleri düzenledi. Tüm yurtta olduğu gibi Kırşehir’de de bazı küçük olaylar yaşandığı görüldü. Bazı terör sempatizanlarının kalabalık... Read more »

AFAD’tan Kırşehir’e Kurtarma Aracı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca ilimize tahsis edilen yeni nesil Arama ve Kurtarma Aracı basına tanıtıldı. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne tahsis edilen Arama ve Kurtarma Aracının... Read more »