Anaokulu Malzemeleri

Bir anaokulu açma planınız var ise sizler de pek çok anaokulu gibi malzeme tedarik işlemlerinizi web sitemizden sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir online anaokulu malzemeleri tedarikçisi olan ve alanında önemli adımlar... Read more »

Şehidimize Rahmet Diliyoruz

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde dün şehit edilen Polis Memuru Feyyaz Yumuşak, Kırşehir’in Kaman İlçesine bağlı Kargın Yenice Köyü’nde toprağa verildi. Şehit Polis Memuru Feyyaz Yumuşak’ın naaşı, Kaman İlçesine bağlı Kargın... Read more »

Belediyemiz Bayram Tedbirlerini Aldı

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Kırşehir Belediyesi, vatandaşlarımızın daha huzurlu bir bayram geçirmesi için tedbirlerini aldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı  Veli Şahin , Ramazan Bayramı öncesi... Read more »

Valimizden Bayram Mesajı

Değerli Kırşehirliler, Toplumsal hoşgörünün en güzel örneklerinin sergilendiği, her türlü yüce duygunun doruğa çıktığı Ramazan Bayramı’nı siz değerli Kırşehirlilerle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum. Zengin ile fakiri aynı sofrada buluşturan,... Read more »