Hükümlüler Topluma Yeniden Kazandırılacak

Valiliğimiz ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında hükümlülerin kamu kurumlarında çalıştırılması ve sosyal hayata daha kolay uyum sağlamalarını temin etmek amacıyla iki ayrı İşbirliği Protokolü imzalandı. Protokol imza töreninde basın mensuplarına... Read more »

Konforlu Medikal Hasta Yatakları

Hareketli hasta yatağı, standart yataklardan farklı olarak bir çok farklı amaç için kullanılmak için tasarlanmıştır. Özellikle yatalak hastalara hitap ediyor olmasıyla birlikte TV izlemek, kitap okumak isteyen sıradan kullanıcılara, en... Read more »

Temiz İçme Suyu İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi tarafından Dünya Bankası Finansmanı ile yapılan Kırşehir Su Temini Sistemi’nin Rehabilitasyonu ve Scada Kurulumu Projesi çalışmaları hızla devam ediyor Şehir içi asbest borularının değiştirilip, yeni modern boruların... Read more »

Kadınlar Günü Amacından Sapmış Bir Gündür

8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında  açıklamalarda bulunan Kırşehir Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Şule OLGUN, ‘’ Dünya Kadınlar Günü, bugün ne yazık ki amacından sapmış bir gün olarak... Read more »

Dünya Kadınlar Günü Mesajları

İnsan haklarının ön planda olduğu günümüzde milletlerin gelişmişlik düzeyleri bireye ve özellikle de kadınlara verdiği değerle ölçülmektedir. Öyle ki, ne kadar kalkınmış olursa olsun kadına hak ettiği değeri vermeyen... Read more »

Dünya Kadınlar Günü İçin Etkinlik

Kırşehir Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Kelebek Düğün Salonu’nda saat 14.00’de kutlama programı düzenleyecek. Halk Müziği Sanatçısı Nilgün Kızılcı tarafından verilecek konsere tüm bayanlarımızı davet ediyorum diyen... Read more »

Valimiz: Kırşehir Kültür Kentidir

Valimiz Sayın Necati Şentürk, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde incelemelerde bulundu. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaretinde İl Müdür Vekili Yıldız Eraslan’dan... Read more »

Kırşehir Otobüs Firmaları

Kırşehir otobüs bileti almak için www.clickbus.com.tr sitesini kullanınız. Kırşehir otobüs firmaları ve otobüs bileti fiyatları bir tıkla karşınıza gelecektir. Kırşehir’in yetiştirdiği ünlü kişiler Ahi Evren Ahilik, merkezi Kırşehir’de kurulan... Read more »