Yardım Sevenler Derneğinden Sayın Valimize Ziyaret

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Valimiz Sayın Necati Şentürk’ü ziyaret ettiler. Yardım Severler Derneği Kırşehir Şubesi Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, yönetim kurulu üyeleri kendilerine... Read more »

Vergi Haftası Başladı

Bu yıl 26.’sı kutlanan Vergi Haftası nedeniyle, İl Defterdarı Yusuf Balcı başkanlığındaki heyet Valimiz Sayın Necati Şentürk’ü ziyaret etti. Defterdarlık birim yöneticileri ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı... Read more »

Valimiz Başarılı Çocukları Unutmadı

Fatma Bacı Sevgi Evleri’ni ziyaret eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, eğitimde başarı gösteren 27 çocuğu ödüllendirdi. Valimiz Sayın Necati Şentürk’ün Sevgi Evlerine yaptığı ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl... Read more »

Kırşehir’de “Kadına Hürmet Çocuğa Şefkat” Kampanyası

Kadına Karşı Şiddeti doğuran nedenleri ortadan kaldırmak amacıyla Valiliğimizce “Kadına Hürmet Çocuğa Şefkat” kampanyası başlatıldı. Kadına karşı şiddetin nedenlerini ortadan kaldırmak amacıyla Valimiz Sayın Necati Şentürk başkanlığında yapılan toplantıya... Read more »

Kırşehir Belediyesi Kültürel Etkinliklere Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi kültürel etkinlikleri kapsamında “Hamiyet Yıkılmasın” adlı tiyatro oyununu 28 Şubat Cumartesi günü saat 18.30’da Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştirecek Kültürel, sosyal ve eğitsel etkinlikler ile Kırşehirlileri bu alanlarda... Read more »

Beko Teknik Servisi

Teknik Servis ile başlayan beko markası serüveni tamir bakım işlemlerinde kaliteli işçilik ve orjinal yedek parça olarak devam ediyor. %100 müşteri memnuniyeti ve ücret iadesi garantisi veren servisimiz arçelik... Read more »

Kırşehir Belediyesi Sokak Hayvanlarını Sahiplendiriyor

Kırşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, bir ilke daha imza atarak sokak hayvanlarını sahiplendirme kampanyasına başlıyor. Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nin Sokak Hayvanlarını Sahiplendirme... Read more »

Türk Kızılay’ı Kırşehir’de İmdada Yetişti

Kırşehir’de yaşayan ihtiyaç sahibi sığınmacı ailelere dağıtılmak üzere Valiliğimizce Türk Kızılay’ından talep edilen yardım malzemesi ilimize ulaştı. Yardım malzemesinin ilimize ulaşması nedeniyle bir açıklama yapan Valimiz Sayın Necati Şentürk,... Read more »

İphone Dosya Transferi ve Hızlandırma Nasıl Yapılır

Geliştiriciliğini Apple’ın üstlenmiş olduğu iTunes yazılımı Mac ve Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar içerisinde hem bir medya oynatıcısı hem de medya yöneticisi işlevlerini yerine getirebilen bir yazılımdır. Özellikle... Read more »

Hotspot Shield Nedir Nasıl Kullanılır

İnternet teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak internet üzerinden dolandırıcılık yapan insanlar da bir hayli arttı. Artık çoğu alışverişimizi, havalelerimizi ve pek çok bilgi aktarma işini internet üzerinden halletmeye çalışırken siz,... Read more »