Fuarda Kırşehir’e Yoğun İlgi

“Şehrimizin en iyi şekilde tanıtılması için açtığımız standımız yoğun ilgi topluyor” İstanbul’da her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm... Read more »

Kırşehir’de Bir Haftalık Hava Durumu

Kırşehir’de dondurucu soğuklar devam ediyor. Önümüzdeki hafta boyunca soğuk hava ve don devam edecek. Hafta boyunca en yüksek gündüz sıcaklığın 4-5 derece civarında olması bekleniyor. Bu tahminler doğrultusunda vatandaşların... Read more »

2015 Bayan Eşarp Modelleri

Değişik bağlama şekilleri ve modelleri ile şık bir görünüm elde ettiğimiz şallar ve eşarplar sezonun modası halinde. Fular olarak kullanabileceğimiz gibi kıyafetimizin tamamlayıcısı arasındadırlar eşarplar. Değişiklik istiyorsak şayet eşarp... Read more »

2015 Sonbahar Kış Bayan Şapka Modelleri

Sonbaharın gelmesi ile soğuklar kendini göstermeye başladı. Kalın kazaklar ve polarlar çıkartıldı. Ayrıca tabi ki bizler eksik kalmaktan pek hoşlanmayız ve hem tamamlayıcı hem de şıklığımıza şıklık katsın diye... Read more »

2015 Bayan Deri Etek Modelleri

Modasını hiç kaybetmeyen deri etekler yine bu sezonda kendini gösterdi. İster spor şık isterseniz şuh bir görüntüye ulaşıp çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Modacıların çok kullandığı deri eteklere bir çok... Read more »

2015 Gelinlik Duvak Modelleri

Her kadının hayalini kurduğu o gün. Kendini beyaz gelinlik için de hayal eden bizler. Kabarık mı sade mi yoksa kuyruklu mu olsun? O güne kadar çok hayal kurar o... Read more »

Muhteşem İkili Kazak Etek Kombini

Bu ikili sayesinde hem spor hem de şık olabilirsiniz. Bu yılın sonbahar- kış trenleri arasında siz de yerinizi alın. Eminim ki sizde bu mevsimlerde hem şık olup hem de... Read more »

2015 Gelin Ayakkabı Modelleri

Evlilik hazırlıkları yapanlar için en önemli detaylardan biri de gelin ayakkabısı. 2015 sezonunda ünlü markaların hazırladığı koleksiyonlarda beyaz ve bej dışında parlak ve dantel dokunuşlarda boy gösteriyor. Bunun yanı... Read more »

2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

2015 yılının tesettürlü gelin adayları; modern çizgilerle bezenmiş, ince ve şık ayrıntılarla işlenmiş gelinlik modelleri sizleri beklemekte. Geçen senelere göre bu sene taş kullanımına daha az yer verilerek daha... Read more »

R10 Davetiyesi Nasıl Alınır

R10.net birçok webmasterın bir arada paylaşım yaptığı, alışveriş ve kapsamlı ticarette bulunduğu geniş bir forumdur. Çalışmaları üzerinden para kazanmak isteyen birçok gencin pazarlama forumudur. Sürekli güncel konuları ve anınca... Read more »