İçme Suyunda Kullanılan Asbestli Borular Değiştiriliyor

Kırşehir Belediyesi alt yapı yenileme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kırşehir Belediyesi, su şebekesinde insan sağlığına zararlı olan asbest boruları, polietilen tipi borularla değiştirmeye devam ediyor. Sağlığı olumsuz yönde... Read more »

Joma Artık Türkiye’de

Joma modelleri ünlü İspanyol markanın yeni sezon koleksiyonundaki tüm çeşitler ile internet mağazamızda satışa sunulurken Joma satıcısı olarak indirimli fiyat avantajıyla yüzlerce ürünü sizlere sunuyoruz. Joma modelleri 7’den 70’e... Read more »

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya günümüzde çok önemli bir yere sahip olan ve tüm insanlar tarafından kullanılan bir platformdur. Bu platform bireysel olarak sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışıp arkadaşlar ile sohbet için... Read more »

Ales İlaçlama Alanya

   Hijyenik ortamlarda çalışmak ve yaşamak en büyük isteklerin başında gelmektedir. Bu yüzden oluşabilecek haşere ve böceklere karşı alınabilecek olan en başarılı yöntem ilaçlama tekniğidir. Fakat bu ilaçlama teknolojik... Read more »

Kırşehir’de 150 Bin Hektar Nadas Alanı Var

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ülkemizde nadasa çok büyük tarım alanları ayrıldığını, bunun çok önemli bir ekonomik kayıp olduğunu bildirerek, “Gıdanın bu kadar hayati olduğu,... Read more »

Alanya Web Tasarım

Sanal alemde bulunan her web sitenin korunmaya ve güzel bir görünüme ihtiyacı vardır. Aksi takdirde bu web siteler kullanıcıların beğenisini kazanamayacak ve sitelerin popülaritesi azalacaktır. Peki, bu tehlikelerden korunmak... Read more »