Kırşehir’de Ramazan Bayramı Namazı

Kırşehir Bayram Namazı:   28 Temmuz 2014 Pazartesi Günü Saat: 06:23 Read more »

Ayağını Kapana Kaptıran Sokak Köpeği Kurtarıldı

Kırşehir Belediyesi, Ak Masa servisine gelen şikâyeti değerlendirerek bir hayvana daha yardım elini uzattı. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri Atlas Yapı civarında ayağını kapana kaptırmış bir sokak köpeğini Belediyemizin Veteriner... Read more »

Ramazan Etkinlikleri Başlıyor

Kırşehir Belediyesi Ramazan Ayında Sosyal Ve Kültürel Etkinliklerine Devam Edecek Kırşehir Belediye Başkan Yaşar Bahçeci; “ Belediyemiz Kırşehir halkı için kültürel ve sosyal alanda vatandaşlarımıza hizmet götürmek için tüm... Read more »

İngilizce Tercüme Hizmetlerine Genel Bakış

İngilizce tercüme hizmetlerine genel bakış Ülkemiz ve Dünya genbelinde en fazla konuşulan dil olma ünvanına sahip olan İngilizce dil hizmetlerti konusunda, ülkemizin ve Dünya’nın son durumu hakkında bu yazımızda... Read more »

Yeraltı Şehirleri Turizme Kazandırılıyor

Valimiz Sayın Özdemir Çakacak Mucur ve Kepez yeraltı şehirlerinde incelemelerde bulundu. Mucur Kaymakamı Arif Yalçın ve ilçe protokolünün de katıldığı inceleme gezisinde bir açıklama yapan Valimiz Sayın Özdemir Çakacak,... Read more »

Kırşehir Zabıtası Ramazan Denetimlerine Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi Ramazan Aynın gelmesi nedeni ile hazırlıklarını tamamladı. Belediye Zabıta Ekipleri şehir merkezinde bulunan ekmek ve pide fırınları, lahmacun, yufka ve gözleme imalat satış yerlerinden oluşan otuz bir... Read more »