Valimiz, Köylerde İncelemelerde Bulundu

Valimiz Sayın Özdemir Çakacak ilimiz köylerinde incelemelerde bulunarak Mahalli İdareler Seçimleri sonucu göreve gelen muhtarlara hayırlı olsun dileğinde bulundu. Programına ilk olarak Sevdiğin Köyü’nde bulunan Holstein türü 850 büyükbaş... Read more »

TOKİ Belediye Konutlarının Satışı Yapılacak

Bağbaşı Kentsel Dönüşüm alanındaki mülkiyeti Kırşehir Belediyesine ait çeşitli tiplerdeki 45 adet konut sahipleri ile buluşacak. Satışlar 28-29 Mayıs 2014 tarihleri arasında saat 15:00’ de 2886 sayılı devlet ihale... Read more »

Yaz Spor Okulu 29 Haziran’ da Açılıyor

Kırşehir Belediyesi tarafından gelenekselleştirilen Yaz Spor Okulu 29 Haziran’da açılıyor. Ücretsiz olan Yaz Spor Okulu; Okçuluk, Atletizm, Boks, Judo, Özel Sporcular, Kort Tenisi, Masa Tenisi, Jimnastik, Bedensel Engelliler, Hentbol,... Read more »

İçme Suyu Şebeke Çalışmaları Devam Ediyor

Başkan Bahçeci; Kırşehir Belediyesi tarafından Dünya Bankası Finansmanı ile yapılan Kırşehir Şehir İçi İçme Suyu Temini Sistemi’nin Rehabilitasyonu ve Scada Kurulumu Projesi çalışmalarını yerinde inceledi. Belediyemizin kampus alanındaki scada... Read more »

Gençlik Bayramı Buruk Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı. Soma’da yaşanan maden kazası nedeniyle gösteri bölümü iptal edilen 19 Masıy Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle, Gençlik Hizmetleri... Read more »

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajları

Sayın Valimizin “Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Mesajı Saygıdeğer Kırşehirliler, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün işgal altındaki vatan topraklarını kurtarmak amacıyla 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da başlattığı... Read more »

Kırşehir’de En Çok Neyi Değiştirmek İsterdiniz?

Bir süper anketle daha karşınızdayız. Sorumuz şu: Kırşehir’de en çok neyi değiştirmek isterdiniz?   İşte o anket: [yop_poll id=”4″]   Read more »

3 Günlük Milli Yas İlan Edildi

Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden faciası nedeniyle Başbakanlık tarafından 13 mayıs 2014 tarihinden itibaren 3 günlük milli yas ilan edildi. Kırşehir Medya ailesi olarak milletimizin başı sağolsun diyoruz. Read more »

Doğru Haber

Dünya üzerinde bir insanın genel kültürünü geliştirmesinin ve bilgisini arttırmasını en kolay yolu haber okumak ve dünya gündemi takip etmektir. Türkiye üzerinde yaşayan pek çok insan gazetelere abone olmuş... Read more »

Sanal Turla Kırşehir Elinizin Altında

Kırşehir Belediyesinden harika bir hizmet gerçekleştirildi. Özellikle gurbette yaşayan Kırşehirlilerin memleket hasretini bir nebze de olsa giderecek bir hizmet sunuldu. 360 derece sanal turla Kırşehir seyehatine çıkabilirsiniz. Ayrıca Kırşehir’e... Read more »