Kırşehir İstikrar ve Projeye Oy Verdi

Kırşehir’de sandıkların tamamının açılmasının ardından Ak Parti adayı ve mevcut başkan Bahçeci güven tazeledi. Kırşehir istikrar ve proje odaklı seçim çalışmalarına evet dedi. Diğer adayların afaki seçim vaadleri Kırşehirliler... Read more »

Kaman’da Seçim Sonuçları

2014 Kaman Belediyesi Sonuçları MHP                    41.77 %    Erhan Talu AK PARTİ          30.14 %    Alpaslan Güzel CHP                     21.16 %    Ali Bektaş Açılan sandık oranı 33.58 %  ... Read more »

Mucur’da Seçim Sonuçları

2014 Mucur Belediyesi Sonuçları MHP                    39.09 %     Ali Şahin SP                         36.2 %     Atılgan Yılmaz AK PARTİ... Read more »

2014 Yerel Seçim Kırşehir Sonuçları

AK Parti % 41.82 YAŞAR BAHÇECİ         MHP % 30.9 ARİF EKİCİ         CHP % 23.92 DENİZ AKPINAR          ... Read more »

Türkiye’nin İlk Açık Hava Astronomi Müzesi

Kırşehir Belediyesi Cacabey Meydan Düzenleme çalışmaları kapsamında Selçuklu Devleti döneminde Kırşehir Emiri Cacabey tarafından yaptırılan rasathane ve medresenin bulunduğu alana açık hava astronomi müzesi kuracak. İlimiz merkezinde yer alan... Read more »

Kırşehir Temiz İçme Suyuna Kavuşuyor

Kırşehir Belediyesi tarafından Dünya Bankası Finansmanı ile yapılan Kırşehir Su Temini Sistemi’nin Rehabilitasyonu ve Scada Kurulumu Projesi hayata geçti. Şehir içi asbest borularının değiştirilip, yeni modern boruların inşaatı ve... Read more »

MEDAŞ Uyardı, Dikkatli Olun

Son zamanlarda bazı kişilerin kendisini MEDAŞ yetkilisi olarak gösterip elektrik pazarlamacısı gibi dolaştıkları iddiaları üzerine MEDAŞ bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada şu şekilde: Kamuoyuna Duyuru   Meram Elektrik Dağıtım... Read more »

Şehitleri Anma Gününde Fotoğraf Sergisi ve Konferans

18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında Ahi Evran Üniversitesi’nde fotoğraf sergisi ve konferans düzenlendi. Fen Edebiyat Fakültesi’nde düzenlenen “Çanakkale Zaferi ve Kırşehirli Mehmet Çavuş” isimli fotoğraf sergisi ile... Read more »

Şehidimiz Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne ait Çevik Kuvvet aracının Kırşehir’de devrilmesi neticesi ağır yaralanan ve rehabilitasyon gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Gökhan Emre Örül için Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nde merasim... Read more »

İkizarası Kent Park’a Yağmurlu Açılış

Bahçeci; “Göreve geldiğimiz olumsuz şartlarda bu kadar projeyi hayata geçirdik. Şimdi çıraklıktan, ustalığa geçtik. Artık sizler neler yapabileceğimizi hayal edin. Çünkü biliyorsunuz ki, artık Kırşehir’de hiç bir şey hayal... Read more »