Kırşehir Sağlık Kenti Olacak Dedi

CHP Belediye Başkan adayı Dr. Deniz Akpınar: * Fizik Tedavi denilince akla Kırşehir gelecek * Yüzlerce yeni çalışan olacak * Kırşehir sağlık kenti olacak     CHP Kırşehir Belediye Başkanı... Read more »

Atılgan Yılmaz Seçim Bürosunu Törenle Açtı

 Mucur’da kalabalık bir guruba seslenerek seçim bürosunu açan ve ilçe halkına 30 Mart seçimleri projelerini açıklayan Saadet Partisinden ilçe belediye başkan adayı Atılgan Yılmaz, “Bir önceki seçimlerde sahipsiz bırakıldık.... Read more »

Semerkand’dan Anadolu’ya Muhabbet Geceleri

14 Mart 2014 Cuma günü saat 19.00’da Kırşehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek olan programın sunuculuğunu Mikail ŞİMŞEK yapacak. Geceye Bayram BÜYÜKORUÇ birbirinden güzel ilahileriyle, Hasan Nihat SÜTÇÜ ise “Aslı... Read more »

Akpınar Kırşehir Kazanacak Dedi

Kırşehir’de seçim yarışı hız kazanırken adaylar ev gezmelerine, esnaf ziyaretlerine ve basın bültenlerine hız verdi. CHP adayı DR. Deniz Akpınar da yayınladığı basın bülteniyle esnaf ziyaretini Kırşehirlilerle paylaştı. İşte... Read more »

Adaya mı Yoksa Partiye mi?

Yaklaşan yerel seçimler öncesi birçok seçmenin aklında bu soru bulunmaktadır. Adaya mı oy vermeliyim yoksa partiye mi oy vermeliyim diye kara kara düşünmektedir. Bunun en büyük sebebi ise Türkiye’nin... Read more »

AEÜ Bahar Kayıtları Başlıyor

AEÜ bahar kayıtları ile ilgili üniversitenin sayfasından bir duyuru yayınlandı. Açıklamada: “Üniversitemiz 2013-2014 Bahar Yarı Yılı ders kayıtları ve seçilen derslere danışman onayının verilebilmesi için süre 11 Şubat 2014... Read more »

Türkmenistan Heyetinden Valimize Ziyaret

Türkmenistan Kültür Bakanı başkanlığındaki heyet Valimiz Sayın Özdemir Çakacak’ı ziyaret etti. Türkmenistan Kültür Bakanı Gunça Mammedova, Türkmenistan Ankara Büyükelçisi Ata Serdarov, Türksoy Genel Sekreteri Düsen Kaseinov ve Kazakistan Cumhuriyeti... Read more »

Zabıta Denetimleri Sürüyor

Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri, pide ve ekmek imalatı yapan fırınlar ile unlu mamuller imalatı yapan iş yerlerini denetledi. Ekiplerin yaptığı gramaj kontrolleri neticeninde eksik imalat yapan 5 ayrı fırın... Read more »

İşte Ak Parti Kırşehir İlçe Adayları

AKÇAKENT: YILMAZ KILIÇ AKPINAR: MUSTAFA KARAHAN BOZTEPE: RAMAZAN AYDIN ÇİÇEKDAĞI: HASAN HAKANOĞLU KAMAN: ALPASLAN GÜZEL MUCUR: ÖMÜR TOKER Read more »