Toshiba Satellite W30DT-A-104

Aklınıza gelen en kaliteli laptop markalarını sıraladığınızda kuşkusuz Toshiba en tepelerde yer almaktadır. İşte bu amaca yönelik en kaliteli ve en stabil tablet ve bilgisayarları piyasaya sürmeyi amaçlayan Toshiba... Read more »

Sebzenin Beşte Biri Seradan Geliyor

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye’de sera üretiminin gelişimini sürdürdüğünü bildirerek, “6 milyon tona yakın sebze, 333 bin ton meyve, 1,14 milyar adet süs bitkisi... Read more »

Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Kuşdilli Mahallesi Hızırağa Caddesinde asfalt çalışmalarına devam eden Kırşehir Belediyesi Kırşehir’i güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ediyor. Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Başkan Bahçeci;”Her yıl kalitemizi artırarak yaptığımız asfalt çalışmalarımız bu... Read more »

Yavuz Donat Kırşehir’deydi

Usta gazeteci ve Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, hafta sonunu ilimizde geçirdi. Donat’ın yanı sıra Meclis Başkanımız Cemil Çiçek ve eski Bakanlardan AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu... Read more »

İçme Suyunda Kullanılan Asbestli Borular Değiştiriliyor

Kırşehir Belediyesi alt yapı yenileme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kırşehir Belediyesi, su şebekesinde insan sağlığına zararlı olan asbest boruları, polietilen tipi borularla değiştirmeye devam ediyor. Sağlığı olumsuz yönde... Read more »

Joma Artık Türkiye’de

Joma modelleri ünlü İspanyol markanın yeni sezon koleksiyonundaki tüm çeşitler ile internet mağazamızda satışa sunulurken Joma satıcısı olarak indirimli fiyat avantajıyla yüzlerce ürünü sizlere sunuyoruz. Joma modelleri 7’den 70’e... Read more »

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya günümüzde çok önemli bir yere sahip olan ve tüm insanlar tarafından kullanılan bir platformdur. Bu platform bireysel olarak sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışıp arkadaşlar ile sohbet için... Read more »

Ales İlaçlama Alanya

   Hijyenik ortamlarda çalışmak ve yaşamak en büyük isteklerin başında gelmektedir. Bu yüzden oluşabilecek haşere ve böceklere karşı alınabilecek olan en başarılı yöntem ilaçlama tekniğidir. Fakat bu ilaçlama teknolojik... Read more »

Kırşehir’de 150 Bin Hektar Nadas Alanı Var

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, ülkemizde nadasa çok büyük tarım alanları ayrıldığını, bunun çok önemli bir ekonomik kayıp olduğunu bildirerek, “Gıdanın bu kadar hayati olduğu,... Read more »

Alanya Web Tasarım

Sanal alemde bulunan her web sitenin korunmaya ve güzel bir görünüme ihtiyacı vardır. Aksi takdirde bu web siteler kullanıcıların beğenisini kazanamayacak ve sitelerin popülaritesi azalacaktır. Peki, bu tehlikelerden korunmak... Read more »