En Çok Konuşulan Konu Gezi Parkı Olayları

2013’ün çok konuşulan konusu GEZİ PARKI OLAYLARI oldu. Bir yılı daha geride bırakırken, manşetlerde en uzun kalan konular, en çok yer kaplayan haberler, gündemden düşmeyen isimler Ajans Press tarafından... Read more »

Kırşehir’den Yeni Yıl Mesajları

Başkan Bahçeci’den Yeni Yıl Mesajı Başkan Bahçeci, yeni umutlar ve heyecanlarla karşılanan 2014 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesi temennisinde bulunarak şunları kaydetti:” Yaşama... Read more »

Kırşehir Sağlık İçin Yürüdü

İlimizde, Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında, Ahi Stadında bir yürüyüş düzenlendi. Sağlık bilincinin, buna bağlı olarak da düzenli ve hareketli yaşam tercihinin, sunulan her türlü tedavi... Read more »

Sokak Hayvanlarına Büyük Hizmet

Kırşehir Belediyesi Sokak Hayvanları ve Rehabilitasyon Merkezi halk ve çevre sağlığını korumak, hayvan sevgisini aşılamak ve sahipsiz hayvanlara sahip çıkmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; ‘Merhamet... Read more »

Yolsuzluk İddialarına Başkan Bahçeci’den Cevap

Kırşehir Belediyesinde yaşandığı iddia edilen yolsuzluk söylemlerine Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci cevap verdi. Kırşehir Belediyesi işletmesi olan Hılla Nilüfer Parkta gazetecilerle bir araya gelen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,... Read more »

Kırşehir Belediyesi İle İlgili Yolsuzluk İddiası

Son zamanlarda Kırşehir Belediyesi ile ilgili bazı haber sayfalarında haberler ortaya atıldı. Konuyla ilgili olarak CHP Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Kaya da bir basın açıklaması yayınladı. İlgili açıklama... Read more »

2013’de Uyuşturucu ve Kazalar Hep Gündemdeydi

Geçtiğimiz yıl asayiş haberleri 500 bin sınırını aştı… 2013’DE UYUŞTURUCU VE KAZALAR GÜNDEMİN ZİRVESİNE OTURDU Interpress’in 2013 yılı haberlerini kapsayan ‘Asayiş Raporu’  araştırmasına göre, yazılı basında yayınlanan asayiş haberlerinde... Read more »

Hükümlü ve Tutuklular, Tiyatro Oyunu Sergiledi

İlimiz E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda kalan hükümlü ve tutuklular, sosyal ve kültürel faaliyetler kapsamında “Mahpusluk Zor Zanaat” adlı tiyatro oyunu sergilediler. Tiyatro gösterisine Valimiz Sayın Özdemir Çakacak’ın... Read more »

Atatürk ve Milli Mücadelede Kırşehir Paneli Yapıldı

Mustafa Kemal Paşa ve Temsil Heyetinin ilimize gelişlerinin 94. yıldönümü nedeniyle hazırlanan Anma Günü etkinlikleri “Atatürk ve Milli Mücadelede Kırşehir” konulu panelin düzenlenmesi ile devam ediyor. Ahi Evran Üniversitesi... Read more »

İlimizde Atatürk Coşkusu

Büyük Önder’in İlimize Gelişlerinin 94. Yıldönümü Kutlandı Milli Mücadelenin büyük Önderi Mustafa Kemal Paşa ve Temsil Heyeti’nin ilimize gelişlerinin 94. Yıldönümü düzenlenen çeşitli törenlerle anıldı. Atatürk Anıtına Çelenklerin sunulmasıyla... Read more »