Ahi Evran Üniversitesi’nde İnşaatlar Devam Ediyor

Ahi Evran Üniversitesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) arasında imzalanan protokol kapsamında 1. Etap olarak projeleri tamamlanan Üniversiteye ait hizmet ve eğitim binalarının inşaatına başlandı.   Bu... Read more »

Refakatçi Oteli Açıldı

Vakit kaybetmeden sizde yaz aylarının yaklaştığı şu dönemlerde bodrum otelleri her şey dahil fırsatlarından bilgi sahibi olmak için bizim sitemizi tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz. Böylece kusursuz bir şekilde sizde... Read more »

Ziraat Bankası’nda Görev Değişimi

Ziraat Bankası Kaman İlçe Şube Müdürlüğü görevine Abdülkadir Demircan atandı.   Ankara İç Kontrol ve Risk Yönetimi Grup Başkanlığına bağlı olarak Kıdemli İç Kontrol olarak görev yapan Abdulkadir Demircan... Read more »

22. Ceviz Kültür ve Sanat Etkinliklerine Doğru

Kaman Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 11-12-13 Ekim 2013 tarihlerinde 3 gün olarak gerçekleştirilecek olan Ceviz Kültür ve Sanat Festivali’nin 22.si için çalışmalar devam ediyor.  ... Read more »

Mısır İçin Direniş Mitingi

Memur Sen İl Temsilcisi Ali Rıza Aka mitingle ilgili yaptığı yazılı açıklamada bulundu.   Mısır’da seçimle iş başına gelen hükümete destek veren sivil vatandaşların üzerine ateş açan darbecilerin insanlık... Read more »

Masal Gibi Bir Dünya Çocuklara Hazırlanıyor

Masal Parkı Projesi Çalışmaları hızlı şekilde devam ederken park alanı gözle görülür hale geldi.   Eski Hayvanat Bahçesi alanında yapılın Masal Parkı projesi her yaş grubuna hitap eden şık... Read more »

Cumhuriyet Ortaokulu’nun Başarısı Konuşuluyor

Kırşehir Cumhuriyet Ortaokulu  öğrencileri SBS sonucuna göre büyük başarı elde etti. Cumhuriyet Ortaokulunda kayıtlı olan 320 öğrenci SBS ye girerken, 302 öğrenci sınavlarda büyük başarı elde ederek  orta öğretim... Read more »

İncebay TSO’yu Ziyaret Etti

Kırşehir İl Emniyet Müdürü Mustafa İncebay Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.   İncebay, başkan Selehattin Ekicioğlu’ndan oda çalışmaları hakkında bilgiler alırken ikili bir süre sohbet etti. Ticaret ve... Read more »

Serinletirken Kurutuyor

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Dermatoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nilgün Şentürk, “Kolonyaların içerisinde alkol ve koku verici maddeler vardır. Alkol buharlaşırken ortaya çıkardığı serinletici etkisi... Read more »

İlk Hazırlık Maçında Orta Saha Mücadelesi Vardı

Bölgesel ligde mücadele edecek olan Kırşehirspor, ilk hazırlık maçında Konya temsilcisi Çumra Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.   Kırşehirspor’un golünü 24.dakikada Birkan kaydederken, Çumra Belediyespor’un golünü ise 35.dakikada Kubilay... Read more »