Çiçekdağı Daha Temiz Olacak

Kırşehir’in Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, belediyelerin asli görevlerinden birinin de temizlik olduğunu belirterek, Çiçekdağı’nı daha temiz tutabilmek için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi.
cicekdagii  Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, bütün işlerde olduğu gibi temizlik alanında da ilkleri yapmanın ve uygulamanın bir gayreti içinde olduklarını belirterek, “Kazma kürek ve traktörlerle yapılan temizlik anlayışını çoktan attık bir kenara modernize edilmiş bir anlayış getirdik. İlçe mücavir alanları içinde bulunan bütün mahallelerimize konteyner sistemini yaydık. Alınan araçlarımızla eskiden haftada girilen yerlere artık her gün uğranmakta hızlı ve hijyen bir şekilde hizmet sunulmaktadır. Şu anda Belediye Başkanlığımıza ait 3 aracımızla tüm mahallelerimize sıkıntı duymadan yetişebilmekteyiz” dedi.
Kaliteli bir hizmet sunmak belediyeciliğin birinci kuralı olduğunu vurgulayan Deniz, “Yapılan bir iş vatandaşa verilen değeri gösterir. Biz belediye olarak, halkımızın en kaliteli hizmeti alması için en yeni araçlarla sağlıklı bir hizmet  sunmaya çalışmaktayız. Belediyecilik, eğer uygulama noktasında müspet şeyler yapılıyorsa belediyeciliktir. Çiçekdağı Belediyesi olarak ilçemizin gelişip modern bir ilçe olması için ne lazımsa yapmaya çalışıyoruz. Buna temizlik alanında yaptıklarımızı örnek gösterebiliriz. En temiz, en hızlı en modern araçlarla yapılan hizmet anlayışımız vatandaşlarımızı da mutlu etmektedir” diye konuştu.
‘İnsanlar kendi evlerini kendi çevrelerini her gün nasıl temizliyorlar ise biz de ilçemizi kendi evimiz gibi günlük olarak temizliyoruz’ diyen Deniz, vatandaşlarda çöpleri konteynerlerin dışına değil içine dökmesini, yapılan temizlik çalışmalarına vatandaşların da katkı sağlamasını istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir