Serverkurma.Com Firmasından Neden CS:GO İle Rust Experimental Server Kiralamalısınız

Oyun oynamayı seven müşterilerimiz için serverkurma.com firması olarak kaliteli server kiralama hizmeti sunuyoruz. Sizler kadar bizde oyun oynamaktan büyük keyif alıyor ve bu konuda sizlerin ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyoruz. Ayrıca kodlama bilgilerimizi ve araştırmayı seven yanımızı da katarak sizlere her zaman en iyisini sunmak için özenle çalışıyoruz. Bunların yanı sıra Türkiye’nin bir numaralı hosting firması olmak için araştırma hırsımızın yanına bir de tecrübemizi katıyoruz. Bu sayede sizlere daha iyi hizmet vermek için dört bir koldan çalışmalarımız sürdürüyoruz. Donanımsal kullanıma bağlı olarak serverları çok iyi tanıyor ve biliyoruz. Bu nedenle olması gereken ve gerekmeyen tüm detaylara hâkimiz. İster rust experimental server kiralama hizmeti olsun, isterse de csgo server kiralama hizmeti olsun, farkı sizde yaşayarak göreceksiniz. Eğer ilk defa bu hizmetlerden yaralanmaya karar vermişseniz, bizimle çalışmaktan büyük keyif duyacaksınız. Profesyonel hizmet almak ve kiralama hizmeti sonrası memnuniyet yaşamak istiyorsanız, bizden bu hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik Destek Dahil Her Konuda Bizden Destek Alabilirsiniz

Bünyemizde sunmuş olduğumuz oyun server kiralama hizmetleri uygun fiyatlara sunulmakta olup, detaylı bilgi için serverkurma.com iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yükünüzü azaltmak amacı ile sizlere tecrübeli teknik destek başta olmak üzere aynı zamanda server kurulumu hakkındaki bilgilendirmeler ile de yanınızdayız. Sizde aklınıza takılan olursa server kiralama forumumuz ya da facebook kanalımızdan bize ulaşarak tüm sorulara kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Rust Experimental Ve En Detaylı Oyunlarda Bile Kesintisiz Oyun Keyfi

Firmamız tarafından sizlere satılan serverların adresleri en düşük ping odağı ile seçilmiş olup bu size büyük katkı sağlayacaktır. Türkiye genelinde bu hizmeti almak istediğinizde en düşük ping odağını bizden alacağınızı göreceksiniz.
Serverlarımızın donanımsal ayarları tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak düzenlenmiştir. Bir server kiralanırken oyunda olmaması gereken detayları çıkararak size hazır hale getiriyor ve kesintisiz oyun oynama imkanı sizlere sağlıyoruz.

CS:GO Dahil Tüm Oyunlarda Server Ayarlama Kolaylığı

Bünyemizden kiralamak istediğiniz server sizlere hazır şekilde teslim edilmektedir. CS:GO server aldıktan serverınız uzman çalışanlarımız tarafından kullanıma hazır şekle getirilir ve size kısa sürede teslim edilir. Sizde bu sayede ayarlama ile uğraşmadan bağlantı işlemini yaparak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Serverınızdaki ayarlar için değişim yapmak istediğinizde, plugin ile mod eklemek, sürüm değiştirmek durumlarda bizden destek alabilirsiniz. CSGO server commands ve diğer tüm oyunlar için gereken bilgiler de aynı yerlerde mevcuttur. Bunların yanı sıra csgo plugin paketleri için sizde forumu ziyaret ederek inceleme yapabilirsiniz.

Profesyonel Web Konsol Paneli

Sizde serverkurma.com firmamızın hazırlamış olduğu özel paneli ile birçok ihtiyacınızı basit inceleme ile kolayca yapabilirsiniz. Rust Experimental Serverınızda özel panelimiz, en kısa zamanda birçok ayarı değiştirebilir ve ayarlayabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Örneğin dedicater server kiralama işlem sonrasında hızlı ayarlamalarınızı yapabilmeniz bizim için önemli olduğundan bu konuda sizlere profesyonel kontrol paneli hizmeti sunmaktayız.

Kaynak : https://serverkurma.com/csgo-server-kiralama/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.